Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gelsomino del Deserto I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Gelsomino del Deserto I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
miodowy

Gelsomino del Deserto marki I Profumi di Firenze to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i nuty zielone; nutami serca są jaśmin i ylang-ylang; nutą bazy jest miód.

Kwiat pomarańczy Nuty zielone

Jaśmin Ylang-ylang

Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gelsomino del Deserto by I Profumi di Firenze.

Gelsomino del Deserto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Gelsomino del Deserto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Gelsomino del Deserto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gelsomino del Deserto marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gelsomino del Deserto marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Divine L'Infante Chloe Chloe Narcisse Givenchy Ange ou Demon Gloria Vanderbilt Vanderbilt Etro Heliotrope Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Remy Latour Lune d`Ete Rasasi Al Lulu Al Aswad Rasasi Rania Roberta di Camerino Donna R Penhaligon`s Night Scented Stock