Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Fresco di Vetiver I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Fresco di Vetiver I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Fresco di Vetiver I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fresco di Vetiver marki I Profumi di Firenze to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są dzięgiel, bergamotka, cytryna amalfi, jałowiec i grejpfrut; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża, fiołek, magnolia i bez; nutami bazy są wetyweria, francuskie labdanum, drzewo sandałowe i ambra.

Dzięgiel Bergamotka Cytryna Amalfi Jałowiec Grejpfrut

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Fiołek Magnolia Bez

Wetyweria Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fresco di Vetiver by I Profumi di Firenze.

Fresco di Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Fresco di Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Fresco di Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fresco di Vetiver marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fresco di Vetiver marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Concept No 18 Antonio Banderas Mediterraneo Calvin Klein CK One Summer 2007 Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Hugo Boss Boss Elements Aqua Floris No 89 Czech & Speake Cuba Guerlain Guerlain Homme Intense CB I Hate Perfume Revelation Teufels Kuche Messiah Smell Bent Bewitched, Bothered & Bewilderness