Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Florentia 24 I Profumi di Firenze dla kobiet

Florentia 24 I Profumi di Firenze dla kobiet

ziołowy

Florentia 24 marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża bułgarska, róża damasceńska, róża herbaciana, dzikie kwiaty i nuty przyprawowe.

Róża bułgarska Róża damasceńska Róża herbaciana Dzikie kwiaty Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Florentia 24 by I Profumi di Firenze.

Florentia 24 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Florentia 24, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Florentia 24, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Florentia 24 marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Florentia 24 marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques Escada Ibiza Hippie Kenzo Parfum d`Ete The Body Shop Moroccan Rose Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Femme Jovan Island Gardenia REN Rosa Maya Julian Rouas Swing Glamour Amway Opportune Vivienne Westwood Naughty Alice