Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Florentia 24 I Profumi di Firenze dla kobiet

Florentia 24 I Profumi di Firenze dla kobiet

ziołowy

Florentia 24 marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża bułgarska, róża damasceńska, róża herbaciana, dzikie kwiaty i nuty przyprawowe.

Róża bułgarska Róża damasceńska Róża herbaciana Dzikie kwiaty Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Florentia 24 by I Profumi di Firenze.

Florentia 24 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Florentia 24, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Florentia 24, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Florentia 24 marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Florentia 24 marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Loving Bouquet HRH Princess Elizabeth E Victoria`s Secret Breathless Bob Mackie Perhaps Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Metal Edition Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Le Labo Fleur d`Oranger 27 DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural) Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Presque Nue In The Nude Almost Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Roger Vivier La Rose Saffron James Le'a