Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miałem: 1

kokosowy
tropikalny
Florentia 22 Pesca e Fiori I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Florentia 22 Pesca e Fiori marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są kokos, liść czarnej porzeczki, brzoskwinia, truskawka, białe kwiaty, kwiaty i jaśmin; nutami bazy są białe piżmo i wetyweria. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat brzoskwini i kwiat irysa.

Pomarańcza Mandarynka

Kokos Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Truskawka Białe kwiaty Kwiaty Jaśmin

Białe piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Florentia 22 Pesca e Fiori by I Profumi di Firenze.

Florentia 22 Pesca e Fiori Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Florentia 22 Pesca e Fiori, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Florentia 22 Pesca e Fiori, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Florentia 22 Pesca e Fiori marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Florentia 22 Pesca e Fiori marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo 7:15 AM in Bali Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Avon Wink Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Fresh Strawberry Flowers Donna Karan DKNY Women Summer Creed Acqua Fiorentina Alexandra de Markoff No Regrets Washington Tremlett My Fair Lady Montgomery Taylor Ambra di Venezia Adidas Adidas Fresh Escape Sabon Shir (Lily)