Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Florentia 16 Dolci Fiori I Profumi di Firenze dla kobiet

Florentia 16 Dolci Fiori I Profumi di Firenze dla kobiet

Florentia 16 Dolci Fiori I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Florentia 16 Dolci Fiori marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat irysa i róża damasceńska.

Jaśmin Kwiat irysa Róża damasceńska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Florentia 16 Dolci Fiori by I Profumi di Firenze.

Florentia 16 Dolci Fiori Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Florentia 16 Dolci Fiori, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Florentia 16 Dolci Fiori, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Florentia 16 Dolci Fiori marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Florentia 16 Dolci Fiori marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Christian Dior Lily Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Nina Ricci Coeur Joie Mandarina Duck Mandarina Duck Azzaro Azzaro Couture biehl parfumkunstwerke mb01 M. Micallef Gardenia Chantecaille Petalia Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir Bronnley White Dahlia Van Cleef & Arpels Un Air de First