Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Dolceamaro I Profumi di Firenze dla kobiet

Dolceamaro I Profumi di Firenze dla kobiet

Dolceamaro I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Dolceamaro marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Dolceamaro został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia i passiflora; nutami bazy są wetyweria, wanilia i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza

Jaśmin Róża Konwalia Passiflora

Wetyweria Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolceamaro by I Profumi di Firenze.

Dolceamaro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Dolceamaro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Dolceamaro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolceamaro marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolceamaro marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Giorgio Armani Armani Mania Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Avon True Glow Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Olivier Strelli The World Is Wonderful Clean Clean Baby Girl Molinard Lavande Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Honore des Pres I Love Les Carottes Ava Luxe Nude Musk