Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Caterina de Medici I Profumi di Firenze dla kobiet

Caterina de Medici I Profumi di Firenze dla kobiet

Caterina de Medici I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Caterina de Medici marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Caterina de Medici został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są brzoskwinia, mandarynka i rumianek; nutami serca są różowy hiacynt, tuberoza, kwiat irysa i konwalia; nutami bazy są benzoes, wetyweria, mech dębowy i goździk (roślina).

Brzoskwinia Mandarynka Rumianek

Różowy hiacynt Tuberoza Kwiat irysa Konwalia

Benzoes Wetyweria mech dębowy Goździk (roślina)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caterina de Medici by I Profumi di Firenze.

Caterina de Medici Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Caterina de Medici, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Caterina de Medici, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caterina de Medici marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caterina de Medici marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Sheer Veil Avon Treselle Prince Matchabelli Aviance Night Musk L`Erbolario Fiorichiari Ormonde Jayne Champaca Jardin de France Rose Chloe Chloe Eau de Toilette Aroma M Geisha Nobara-Cha biehl parfumkunstwerke eo03 Jacques Fath Jacques Fath Irissime I Profumi di Firenze Acqua Chiara Vivienne Westwood Naughty Alice