Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

Brezza di Mare I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Brezza di Mare I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

morski
słony

Brezza di Mare marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Brezza di Mare został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutę głowy stanowi nuty morskie; nutami serca są róża, geranium i białe kwiaty; nutami bazy są białe piżmo i wanilia.

Nuty morskie

Róża Geranium Białe kwiaty

Białe piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brezza di Mare by I Profumi di Firenze.

Brezza di Mare Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Brezza di Mare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Brezza di Mare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brezza di Mare marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brezza di Mare marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Cindy Crawford Waterfalls Byblos Byblos  Water Flower for Women Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop O Boticario Nativa Spa  Violet + White Sandal Tonatto Profumi Oltre Clinique Happy in Bloom 2010 Rasasi Chastity Women Bath and Body Works P.S. I Love You Spring Fling Daisy Fuentes Dianoche Ocean Pierre Cardin Bleu Marine Pour Elle Bjorn Borg Love All Clean Green Royal Apothic City Of Angels