Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Ambra del Nepal I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Ambra del Nepal I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Ambra del Nepal I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambra del Nepal marki I Profumi di Firenze to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambra del Nepal został wydany w 1990 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. nutą serca jest kolendra; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, kadzidło, paczula, mech dębowy, białe piżmo i wanilia.

Kolendra

Ambra Drzewo sandałowe Kadzidło Paczula Mech dębowy Białe piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambra del Nepal by I Profumi di Firenze.

Ambra del Nepal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Ambra del Nepal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Ambra del Nepal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambra del Nepal marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambra del Nepal marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Davidoff Zino Davidoff Prada Prada Tendre Benetton Colors de Benetton Men Pierre Balmain Ambre Gris Hermes Eau des Merveilles Constellation Les Nereides Patchouli Antique Le Labo Oud 27 DSH Perfumes Vintage Patchouly Rasasi Dhaneloudh Al Zahab Estée Lauder Sensuous Noir Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force