Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Agrumi di Sicilia I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Agrumi di Sicilia I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Agrumi di Sicilia marki I Profumi di Firenze to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Agrumi di Sicilia został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, kwiat mandarynki i neroli; nutą bazy jest cedr.

Bergamotka Cytryna

Kwiat pomarańczy Kwiat mandarynki Neroli

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agrumi di Sicilia by I Profumi di Firenze.

Agrumi di Sicilia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Agrumi di Sicilia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Agrumi di Sicilia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agrumi di Sicilia marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agrumi di Sicilia marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Fendi Fendi for Men Kenzo Kenzo Homme Fresh Antonio Banderas Mediterraneo Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Etro Messe de Minuit Joop! Joop! Thrill Man Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Gin Tonic Happy Hour Men Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Skeem Cypress Bark Social Creatures Rebel Ambush