Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 marki I Profumi di Firenze to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i pomarańcza; nutami serca są banan, róża damasceńska, dzika róża, jaśmin, czarna porzeczka i gruszka; nutami bazy są ambra, wanilia, paczula i mech.

Mandarynka Bergamotka Pomarańcza

Banan Róża damasceńska Dzika róża Jaśmin Czarna porzeczka Gruszka

Ambra Wanilia Paczula Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 by I Profumi di Firenze.

Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears In Control Curious Montale Aoud Damascus Carla Fracci Hamlet Le Labo Neroli 36 Divine L`etre Aime Femme Filles des Iles Floral Sensuel Parfums 06130 Feuille de Reglisse Remy Latour L'Elue Premiere O Boticario Floratta Ruby Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil Florascent Aqua Orientalis Casbah