Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Acqua Chiara I Profumi di Firenze dla kobiet

Acqua Chiara I Profumi di Firenze dla kobiet

Acqua Chiara I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Acqua Chiara marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Acqua Chiara został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są lilia, fiołek, cyklamen, brzoskwinia i gałka muszkatołowa; nutami bazy są cedr, wanilia i paczula.

Bergamotka

Lilia Fiołek Cyklamen Brzoskwinia Gałka muszkatołowa

Cedr Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Chiara by I Profumi di Firenze.

Acqua Chiara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Acqua Chiara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Acqua Chiara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Chiara marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Chiara marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Roberto Verino VV Rose Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Avon Tahitian Holiday Barbie Barbie Super Model Yves Rocher Pur desir de Lavande Coty Sand & Sable Elizabeth Arden Pretty B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Rothenstein Deja Vu Rodin Ayala Moriel Yasmin Jean Patou Divine Folie