Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

She... is Sexy! Hunca dla kobiet

She... is Sexy! Hunca dla kobiet

orzechowy

She... is Sexy! marki Hunca to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. She... is Sexy! został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są nuty owocowe, hibiskus i jabłko; nutami serca są wanilia, orzech włoski, toffee i migdał; nutami bazy są piżmo i nuty orientalne.

Nuty owocowe Hibiskus Jabłko

Wanilia orzech włoski Toffee Migdał

Piżmo Nuty orientalne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about She... is Sexy! by Hunca.

She... is Sexy! Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hunca She... is Sexy!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hunca She... is Sexy!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum She... is Sexy! marki Hunca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu She... is Sexy! marki Hunca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Deborah Be Gourmand - Bon Bon Indult Tihota Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Laurence Dumont Vanille Frangipanier Damien Bash Parfum Lucifer Sin I Profumi di Firenze Talco Delicato Jessica Simpson Dreamy Dessert Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Social Creatures Frankfurt Kitchen