Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

H2 Hummer dla mężczyzn

H2 Hummer dla mężczyzn

dymny

H2 marki Hummer to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. H2 został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są cynamon, mandarynka i bergamotka; nutami serca są jodła, pieprz bourbon, kardamon, paczula i drzewo sandałowe; nutami bazy są kadzidło, mirra, skóra i ambra.

Cynamon Mandarynka Bergamotka

Jodła Pieprz Bourbon Kardamon Paczula Drzewo sandałowe

Kadzidło Mirra Skóra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about H2 by Hummer.

H2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hummer H2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hummer H2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum H2 marki Hummer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu H2 marki Hummer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Antonio Banderas Diavolo Yves Saint Laurent Body Kouros Trussardi Python Avon Rare Rubies Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 Washington Tremlett Black Tie Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Soivohle Amberene DSH Perfumes Epices d'Hiver Diptyque Eau Duelle By Bobo Dinner