Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Geste Humiecki & Graef dla kobiet

Geste Humiecki & Graef dla kobiet

Mam: 2

Geste Humiecki & Graef dla kobiet Zdjęcia Geste Humiecki & Graef dla kobiet Zdjęcia Geste Humiecki & Graef dla kobiet Zdjęcia

Geste marki Humiecki & Graef to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Geste został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, fiołek, Żywica, ambra, Żywica jodłowa, piżmo i wiciokrzew.

Nuty kwiatowe Fiołek Żywica Ambra Żywica jodłowa Piżmo Wiciokrzew

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Geste by Humiecki & Graef.

Rykiel Woman

Geste Recenzje Perfum

panzerflix
panzerflix

Kupiłem żonie - jej nie podszedl wcale wiec ja sie tym pachnie i musze powiedziec, ze naprawde fajnie mi sie tym pachnie - i jeszcze o zonie moge fontazjowac. Nie znam sie na tych nutach wszelkich ale napewno zapach jest dostojny i dojrzały. W pracy zwracał uwage pan :) . Co do trwałosci i intensywosci to jak wszystkie zapachy H&G ktore mialem - pierwsza liga. wwlasciwie od rana do wieczora trzymaja fason a na szalikach i takich tam jeszcze dluzej ...

Zamówiłam próbkę, bo zachęciły mnie opinie, że to niemal idealny zapach proszku do prania, a takiego zapachu właśnie szukam.

I niestety spore rozczarowanie. Początek rzeczywiście jest "proszkowy" – parna, dusząca i sztuczna świeżość – jak zapach otwartej pralki. Później pojawia się nuta jakiegoś drewna, która dodaje lekko męskiego akcentu całej kompozycji i trochę mi przeszkadza.

Po pewnym czasie ta nuta znika i zostaje tylko bardzo delikatny zapach białego piżma i fiołków. Bardzo nietrwały i mało intensywny.

MrGwyn
MrGwyn

Geste miało być o romansie dojrzałej kobiety z o wiele młodszym kochankiem.
Otwarcie jest najpierw wszystkim i niczym, by zaraz zacząć ewoluować i z chaosu powstała całość. Zaczyna się od niezbyt prawdziwego fiołka, sztucznawego, ale jak się okazuje, takiego jak trzeba. Tło nasyca się innymi kwiatami. Wiciokrzew, bliżej nie określone kwiaty oraz bardzo udane białe piżmo z iso e super, które tu znoszę (dość) spokojnie. Sprawia ono wrażenie białych, kobiecych satynowych koszul upranych i suszących się na chłodnym wiosennym powietrzu. Pojawia się też zapach skórzanej tapicerki w nowym samochodzie, nieco ambry, aromat różowych, słodkich winogron i lilie. Z czasem piżma przybywa i staje się silniejsze. Nie ma już koszul lecz futro. Zapach jest wtedy najsilniejszy i łatwo go wyczuć zarówno na sobie jak i w otoczeniu. Trwałość to także niezły kawał siłacza.
Interpretacja tych perfum pod kątem przyświecającej im wizji jest dla mnie kłopotliwa i niełatwa. Na pewno ich prezencja sugeruje, że są odpowiednie, by podkreślać dojrzałość kobiety, bo są bardzo wyważone i dystansujące, ale i intrygujące. Być może trzeba tu pokombinować tylko z portretem rzeczonej dojrzałej kobiety, a nie rozpatrywać w nich całokształt związku międzyludzkiego, szczególnie, że to perfumy ściśle kobiece i dla kobiet stworzone. Tak, czy tak, jestem pod wrażeniem i będę wypatrywał wszelkich okazji, by zapoznać się ze wszelkimi innymi propozycjami spod skrzydeł tej marki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Humiecki & Graef Geste, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Humiecki & Graef Geste, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Geste marki Humiecki & Graef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Geste marki Humiecki & Graef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Masaki Matsushima Mat Chocolat Donna Karan DKNY To Go Women Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer Mandarina Duck Scarlet Rain Leonard Fashion Revlon Xia Xiang Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes Masaki Matsushima mat; le rouge Donna Karan DKNY Women Limited Edition Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Tom Tailor Liquid Woman