Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Eau Radieuse Humiecki & Graef dla kobiet i mężczyzn

Eau Radieuse Humiecki & Graef dla kobiet i mężczyzn

Eau Radieuse Humiecki & Graef dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Radieuse Humiecki & Graef dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Radieuse Humiecki & Graef dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau Radieuse marki Humiecki & Graef to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Radieuse został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bambus, mandarynka, banan, mięta, rabarbar, cytryna i liść bananowca.

Bambus Mandarynka Banan Mięta Rabarbar Cytryna Liść bananowca

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Radieuse by Humiecki & Graef.

Eau Radieuse Recenzje Perfum

kasienka
kasienka

Ilekroć noszę na sobie te perfumy, za każdym razem czuję się tak jakbym żuła najmocniejszą, mentolową gumę Airwaves.
Ten zapach wywołuje we mnie ten sam efekt chłodząco-odświeżający. Kwaśny i cierpki rabarbar w połączeniu z lodowatą miętą i roztartym liściem bananowca daje intensywnie mentolowy zapach. Najbardziej lodowate i orzeźwiające perfumy, jakie dotychczas testowałam.
Niezwykle trwałe, o ogromnej projekcji.
Super sprawdzą się w temperaturze...no powiedzmy... powyżej 30 -stu stopni.

panzerflix
panzerflix

Jeden z najpiekniejszych zapachów jakie nosiłem. Swiezy i "oszałamiający" - nie sposob przejsc obojetnie. Naprawde bardzo intensywne perfumy chociaz zupełnie nie męczace. Cos niesamowitego!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Humiecki & Graef Eau Radieuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Humiecki & Graef Eau Radieuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Radieuse marki Humiecki & Graef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Radieuse marki Humiecki & Graef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Piotr Czarnecki Sensei Rouge Bunny Rouge Embers Montale Red Vetyver ScentStory 24 Gold Oud Edition DSQUARED² Potion Royal Black Christian Dior Dior Homme Parfum By Kilian Back to Black Franck Boclet Incense Les Liquides Imaginaires Saltus BeauFort London Coeur De Noir Parfums de Marly Hamdani Xerjoff Fiero Slumberhouse Norne Basile Basile Tiziana Terenzi Laudano Nero Nasomatto Narcotic Venus LM Parfums Black Oud Thierry Mugler A*Men Les Parfums de Cuir Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue