Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Naiviris Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn

Naiviris Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Naiviris Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Naiviris Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Naiviris Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Naiviris Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Naiviris marki Huitieme Art Parfums to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Naiviris został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys i nuty drzewne.

Irys Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Naiviris by Huitieme Art Parfums.

Dzongkha

Naiviris Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Dobra klasyfikacja zapachu (kwiatowo- drzewno-piżmowy), chociaż piżmo nawet nie wymienione w składzie :-). Śliczny irys, lekko podrasowany nutami drzewnymi. Od pierwszej sekundy wybucha swoją kreacją i- równie szybko gaśnie. Zapach nietrwały tak, jak kwiaty Irysy.Szkoda, bo jest to bardzo ładnie oddany kwiat, lekko pudrowy, kobiecy. Niestety trwałość do dwóch godzin przy równie słabej projekcji. Naiviris trzyma się przez te dwie godziny bardzo blisko skóry. Aby go utrzymywać należałoby ciągle ponawiać aplikację. Szkoda, gdyby nie ten fakt, ta kreacja Huitieme Art na pewno znalazłaby rzesze zwolenniczek. Ja również chętnie widziałabym na swojej toaletce ale ten kompletny brak trwałości niestety dyskwalifikuje zakup. Szkoda.

Bardzo ładny irysowo - drzewny zapach. Początek pachnie niczym pasta do podłogi, ale bardzo szybko się uspokaja i na skórze pozostaje piękny, mydlano - pudrowy irys z lekką nutą jakiegoś drewna. Nie jest w ogóle zimny, jak to potrafią irysy, ale wręcz jest w tym zapachu coś co przypomina mi gorącą kąpiel z bąbelkami i woń, która unosi się w rozgrzanej łazience.

Bardzo mi się podoba - jest niestety zbyt nietrwały, bym rozważała zakup własnej flaszki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Huitieme Art Parfums Naiviris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Huitieme Art Parfums Naiviris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Naiviris marki Huitieme Art Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Naiviris marki Huitieme Art Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Yves Saint Laurent In Love Again Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte Rouge Bunny Rouge Embers Prada Prada (Amber) Yves Rocher Neonatura Cocoon Cartier Le Baiser Du Dragon Donna Karan Black Cashmere biehl parfumkunstwerke pc01 Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli M. Micallef Aoud Gourmet Profumum Roma Vanitas Givenchy Organza Guerlain Tonka Imperiale Sisley Sisley Eau de 1 Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Trussardi Trussardi Jeans Lancome Hypnose Carner Barcelona Cuirs Chloe Chloe Narcisse