Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Fareb Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn

Fareb Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
skórzany
Fareb Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fareb Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fareb Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fareb Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fareb marki Huitieme Art Parfums to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fareb został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak kocanka, imbir, skóra i piasek.

Kocanka Imbir Skóra Piasek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fareb by Huitieme Art Parfums.

Fareb Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo konkretny, suchy i mocny zapach. Kocanka wiedzie zdecydowanie prym lekko przyodziana w cienką skórkę i muskająca gołymi korzeniami suchy, ciepły piasek. Imbir- pewnie gdzieś tam jest ale jakoś nie wybija się specjalnie. Kompozycja jest dosyć jednostajna, prostoliniowa. Nie ma żadnego falowania, kołowrotka nut, o nie! Jest gorąco jakoś dymnie i baaardzo sucho. W mojej ocenie ten zapach najlepiej komponuje się z męską skórą. Fareb dla kobiet może być zapachem ekstremalnym. Trwałość bardzo dobra, projekcja również. Flakon, matowy, suchy (!) :-), czarny, znakomicie podkreśla zawartość.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Genialna matowa praktycznie jednonutowa kocanka piaskowa. Jakby zdefiniowana kocankowość i piaskowość w jednym. Gorzkie. Ciche. Niebezpieczne.

amanda
amanda

Pierwsze wrażenie nasunęło mi na myśl przyprawę do kurczaka! taką mocną , pikantną z dodatkiem sporej ilości curry.
Czyżby kocanka z imbirem dawała takie dziwaczne skojarzenia?.Przyznam się, że nie miałam zbyt do czynienia w perfumach z kocanką .
Panuje totalna gęstość i intensywność przypraw bez kawałeczka wolnej przestrzeni, gdzie można by złapać trochę oddechu na zapleczu zapachu.
Skórzany akcent czy delikatny eteryczny piasek jest zupełnie zdominowany tą mieszanką .
Naprawdę nic innego nie mogę się doszukać! ile razy próbuje przyłożyć nos do ręki to za każdym razem to samo!
Nie wyobrażam sobie tym pachnieć poprzez jednoznaczne skojarzenia .
Nadaje się raczej do spsikania w restauracyjnych kuchniach, aby wzmocnić aromaty przypraw a gościom wyostrzyć apetyty.

mangos
mangos

Niestety to moja zapachowa trauma...próbowałam się przekonać ale na mojej skórze fareb smierdzi, zalatuje potem i czymś chemicznym. Robiłam wielokrotne podchody bo mam sporą próbkę...owszem, po 2 godzinach jest znośnie ,ale nie jestem w stanie wytrzymać minut zaraz po aplikacji... Trwałe. bardzo.

Seth
Seth

F(raiche), A(romatique), R(esineaux), E(pice) et B(oise, czyli po prostu świeży, aromatyczny, żywiczny, pikantny i drzewny. Zapach adresowany do obojga płci, jednak w moim odczuciu jest męski. Minimalistyczny i bardzo frapujący. Na mojej skórze krótko zakipiał imbirową świeżością wybrzmiewającą w długo i monolitycznie trwającym akordzie nieco słodkawym i cielesnym. Kompozycja wymyka się kanonicznym określeniom piękna, przy pierwszym kontakcie wymagająca a nawet trudna. Od oczarowania tym zapachem, dzieli mnie jego zmienność. Pierwsze wrażenie musującej świeżości, przez którą przebijała głębia zapachu, było olśniewające i pretendowałoby do miana jednego z najciekawszych, nie cytrusowo świeżych, wiosenno-letnich zapachów. Niestety, dalszy rozwój skąpi mu urody, pozostając jedynie ciekawym zapachowym doświadczeniem, nie przekładającym się na chęć używania. Dobra ekspozycja i trwałość świadczy o wysokiej jakości składnikach, pozyskiwanych wg twórcy w nowatorski sposób. Zapach polecałbym jedynie na nieformalne wiosenne i letnie okazje. W skali (1-6): za kompozycję - 4; oryginalność - 5; intensywność - 4; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,25.

Fareb by Huitieme Art Parfums 3.14 out of 5 based on 8 ratings and 5 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Huitieme Art Parfums Fareb, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Huitieme Art Parfums Fareb, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fareb marki Huitieme Art Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fareb marki Huitieme Art Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Tumulte pour Homme Montale Dark Purple Guerlain L'Heure Bleue Amouage Memoir Man Comme des Garcons Wonderwood Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Yves Saint Laurent M7 Comme des Garcons Black Serge Lutens Cedre By Kilian Liaisons Dangereuses Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Salvador Dali Le Roy Soleil Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo Olfactive Studio Flash Back Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Hermes Elixir des Merveilles Olivier Durbano Citrine Nasomatto Pardon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Olivier Durbano Pink Quartz