Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Ciel d`Airain Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn

Ciel d`Airain Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn

kwaśny
pikantny
Ciel d`Airain Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ciel d`Airain Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ciel d`Airain Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ciel d`Airain marki Huitieme Art Parfums to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ciel d`Airain został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe, oliwka, grusza i ambra.

Nuty owocowe Oliwka Grusza Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ciel d`Airain by Huitieme Art Parfums.

Ciel d`Airain Recenzje Perfum

Początek bardzo przyjemny - nieprzesadnie słodkie owoce, na podkładzie z zielonych, nieco cierpkich nut. Ale niestety zapach szybko zmienia się w banalne mydełko, do tego o słabej mocy i mizernej trwałości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ciel d`Airain marki Huitieme Art Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ciel d`Airain marki Huitieme Art Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Premier Figuier By Kilian Imperial Tea M. Micallef Gaiac Ginestet Sauvignonne Jo Malone Blackberry & Bay Escentric Molecules Molecule 02 Nasomatto Duro Yves Saint Laurent In Love Again Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Olivier Durbano Black Tourmaline L`Artisan Parfumeur Bois Farine L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer By Kilian Straight to Heaven Hermes Hermessence Ambre Narguile Escentric Molecules Molecule 01 Givenchy Hot Couture Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Comme des Garcons Black