Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Aube Pashmina Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn

Aube Pashmina Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 2

Aube Pashmina Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aube Pashmina Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aube Pashmina Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Aube Pashmina Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aube Pashmina marki Huitieme Art Parfums to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aube Pashmina został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak rozmaryn, bazylia, liść pomidora, liść czarnej porzeczki i nuty drzewne.

Rozmaryn Bazylia Liść pomidora Liść czarnej porzeczki Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aube Pashmina by Huitieme Art Parfums.

Les Belles de Ricci Liberty Fizz
L'Ombre Dans L'Eau

Aube Pashmina Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

"Drogie Omo..."
Pamiętacie tę reklamę? Jeśli nie, to może i lepiej, tuszę, że czasy, gdy kobiety pisały liściki miłosne do proszków do prania mamy za sobą...Cóż, czasem jestem naiwna ;D
Ale co to ma wspolnego z Aube Pashminą? No właśnie...
Na początku jeszcze nic, bo wyczuwam dużo cytrynowego olekju, fajnego, jakby ze skórki cytrynowej, więc lekko gorzkiego, b. aromatycznego, ale zaraz dołącza nuta czegoś ostrego i przypomina mi to, tak samo jak Vertigo, proszek do prania, ostra biała chemia w postaci mikrogranulek: OMO! Potem przychodzą mi na myśl lata szkolne, gdy lubiłam przesadzać roślinki doniczkowe: sporo suchej ziemi, taka ziemistość, plus ziółka, faktycznie, jakiś rozmaryn, czy coś. Jednak nuta białej ostrej chemii zaczyna dominować nad wszystkim, wyczuwam też cały czas jakiś olejek ziołowy, na pewno na bazie rozmarynu, coś z lekka cytrusowego, ostrego, może to i bazylia, ale nie ta, którą lubię: lekka i aromatyczna, jasnozielona. Nastawiłam się na liść pomidora i z nostagią patrzę na porównanie z niezapomnianym przebojem Niny Ricci sprzed lat, jednak ja tu liścia pomidora jak i bazylii nie wyczuwam, coś tam drapie, ale to raczej łodyga pomidora, do Niny temu zapachowi daleeeeko. Brak mi tu naturalności, tzn. zapachów ogrodu wraz z powietrzem, wiatrem, słońcem, wzgórzami Toskanii czy widoczkiem na działkę Babci Krysi np., atmosfery jakiejś tu mi brak, czegoś, co by mnie porwało. Po prostu do proszku Omo wleciało sporo olejku z rozmarynu i jakaś łodyga pomidora. A obraz jaki mi się jawi: siedzę nad doniczkami, przesadzam roślinki a potem zabieram się do prania.
Trwałość słabiutka, ok. 2,3 godzin. Nie mój to zapach, może dla wielbicieli gatunku...Omo ;D?

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Bardzo dobry początek - skrobane warzywa, liść pomidora. Przyjemny środek niczym ogródek ziołowy. Na pewno geranium. Końcówka jakoś trochę bez wyrazu. Ale właśnie tak mocno cierpkich perfum szukałam. Bardzo mi się podoba.

Zielono - mydlany zapach. Najbardziej wyczuwalny jest liść pomidora i sporo bliżej niezidentyfikowanych ziół. Nieco duszny - jak zapach szklarni w upalny dzień. Mało słodki, odrobinę wytrawny. Kompletnie nie moja bajka.

vertigo
vertigo

To miał być idealny zapach na dzień jak dziś - 30C.

Zaczyna się ekstremalnie zielono i ostro, ostro włochatymi gałązkami pomidorów i liśćmi porzeczek i bazylią.
Jednak po chwili dochodzi do tego bardzo chemiczna nuta, która wszystko psuje, Aube Pashmina zaczyna pachnieć jak niemieckie proszki do prania.
Bardzo intensywny na początku, szybko blednie i po 3 godzinach nie ma po nim śladu.

W tym charakterze (zielone części pomidora + chemia) chyba lepiej wybrać DKNY, Donna Karan.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Huitieme Art Parfums Aube Pashmina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Huitieme Art Parfums Aube Pashmina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aube Pashmina marki Huitieme Art Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aube Pashmina marki Huitieme Art Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Amazingreen Michal Szulc Sale Perfume 01 Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Amouage Memoir Man Hermes Un Jardin En Mediterranee CoSTUME NATIONAL 21 Serge Lutens Gris Clair Atelier Cologne Orange Sanguine L`Artisan Parfumeur Dzongkha L`Erbolario Dolcelisir Tom Ford Tuscan Leather Amouage Jubilation for Men Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) L`Occitane en Provence Eau des Baux Serge Lutens Fille en Aiguilles Profumum Roma Ichnusa The Vagabond Prince Enchanted Forest Olivier Durbano Black Tourmaline Montale Dark Aoud