Marki » F-H » orientalne « Grupy

Ambre Ceruleen Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn

Ambre Ceruleen Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn

Ambre Ceruleen Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambre Ceruleen Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambre Ceruleen Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ambre Ceruleen Huitieme Art Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ambre Ceruleen marki Huitieme Art Parfums to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambre Ceruleen został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, opoponaks, fasolka tonka, werbena cytrynowa i nuty pudrowe.

Drzewo sandałowe Opoponaks Fasolka tonka Werbena cytrynowa Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Ceruleen by Huitieme Art Parfums.

Ambre Ceruleen Recenzje Perfum

MaJa007
MaJa007

Az dziw bierze,ze tyle tu niepochlebnych recenzji,nie zeby mi zad urwalo,ale jest calkiem przyjemny.W zimne deszczowe dni jak znalazl.Jest troche apteczny na samym poczatku,ale szybko sie owa aptecznosc ulatnia i zostaje gesta slodycz,slodycz na szczescie naturalna-tonkowa.Werbeny nie wyczuwam w ogole,moze i dobrze,bo pewnie zgrzytaloby z reszta skladnikow.Calosc uklada sie cieplo,bliskoskornie,pudrowo.Trwalosc na mojej skorze tragiczna,po godzinie znika bezpowrotnie

Beata Maria
Beata Maria

O kurczę! Ależ paskudztwo zaatakowało mój nos:-(. Błleee ta ambra nie jest ambrą. Jakieś lekarstwo które męczyło mnie długi czas. Gdzieś po kilku godzinach lekko zaczęło się ocieplać i wydobywać jakieś przyjemniejsze akordy, ale kurczę! nie chcę czekać kilku godzin dla jakichś słabiutkich miłych dla nosa pobrzękiwań. W pewnym momencie miałam skojarzenie z zapachem Peckniff's ale szybko to minęło. Ambre Ceruleen nie podoba mi się.
Trwałość i projekcja średnie, flakon czarny, bez przezroczystości jakoś nie pasuje mi do tej mikstury, chyba... żeby ukryć jej okrropną zawartość.

Arttemiss
Arttemiss

Zawiłości mowy i wymowy francuskiej

Oj nieambrzasta to ambra i nie za ciepła, choć z ambrą w nazwie. Ma w sobie przestrzeń i chłodek, a kluczem do zapachu wydaje się być nic innego, jak nazwa właśnie. Cérulé to wyraz z XVI w., pochodzący od łacińskiego coeruleus (inne:/caelum/ caeruleus) - a tyczący się nieba, a więc niebiańska - tyle tylko, że używany, kiedy mówi się o chmurkach lub kolorze, a nie o niebiosach z vis maior, aniołkami i spółką. W rozumieniu niebieski, lazurowy, błękitny. Zatem to ambra powietrznie niebiańska, zimna błękitem przestworzy i jak nic piękny, perfumiarski oksymoron! Za pozór owego ambrowego ciepła odpowiada mocno wyeksponowany opoponaks z niewiele delikatniejszą tonką, a za poczucie zimna i powietrza marokańska werbena, dość mocno skręcająca w kierunku trawy cytrynowej. Pudru i sandałowca nie czuję. Zapach jest niby prosty i kompletnie linearny, ale mimo, że na początku nie rozłożył mnie na łopatki, to im bliżej końca sporego atomizerka tym gorętsze budzi we mnie uczucia.

Ambre Céruléen. Piękna nazwa, trudno mi się opanować i nie wymówić na głos: [Ąbhr seryleę]! Patrzę - w drzwiach kuchni stoi TŻ. Cierpi. - [YaNBhre Seerrily-EN] - poprawia. [Ąbhr Seruly-ę]? - mówię i widzę, jak połowa udręk tego świata zwala mu się na głowę. - [YaNBhre Seerrily-EN] - ponawia. [ĄNBhre Seerruly-EN]? - powtarzam entuzjastycznie i widzę, że do udręk tego świata dochodzą odciski i zapalenie ucha środkowego. Wychodzi. Cóż, każdy jakiś krzyż swój dźwiga...

Projekcja i trwałość - przeciętne.

Rozczarowanie - zamówiłam próbkę, bo według opinii w sieci miał to być puchaty, pudrowy i przytulny zapach.

Nic z tego - na mojej skórze to lekko ziołowo – apteczna, gorzkawa, kadzidlana ambra, przypominająca mi odrobinę Obsession, ale nie tak dobrze zmieszana. Trwałość świetna - wyczuwalny cały dzień.

vertigo
vertigo

Ambre Ceruleen to wbrew temu, co by się mogło wydawać - nie ambra.

A opoponaks i dużo bobu tonka. Wyczuwalny jest też jasny, kremowy sandałowiec i odrobina cytrynowego smaczku.
Uwielbiam tonka! Jednak tutaj pierwsze skrzypce zdecydowanie gra opoponaks, ciepły i aksamitny, którego nie jestem wielbicielką.

Przytulny, pudrowy, balsamiczny, kremowy, gładki.
Czyli po prostu: mniam! Mimo dominacji opoponaksu :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Ceruleen marki Huitieme Art Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Ceruleen marki Huitieme Art Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Heure Bleue Molinard Habanita Robert Piguet Futur Diptyque Eau Lente Estée Lauder Youth-Dew Jesus Del Pozo In Black Guerlain Samsara Eau de Parfum Vivienne Westwood Boudoir Hermes Elixir des Merveilles Comme des Garcons Black Montale Powder Flowers Yves Saint Laurent M7 Yves Rocher Neonatura Cocoon Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo One of Those Helium [2He] Rasasi Rasha Salvador Dali Salvador Dali L`Artisan Parfumeur Dzongkha Parfum d`Empire Ambre Russe L`Artisan Parfumeur Timbuktu