Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pure Purple Hugo Boss dla kobiet

Pure Purple Hugo Boss dla kobiet

orzechowy
migdałowy
Pure Purple Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Pure Purple Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia

Pure Purple marki Hugo Boss to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pure Purple został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są nektarynka i biały cyklamen; nutami bazy są skóra, ambra i marcepan.

Nektarynka Biały cyklamen

Skóra Ambra Marcepan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Purple by Hugo Boss.

Pure Purple Recenzje Perfum

Nell
Nell

Od pierwszego powąchania zapragnęłam mieć te perfumy, kolejne testy tylko mnie w tym pragnieniu utwierdzały. Są prawie idealne, mnie takie właśnie zapachy najbardziej kojarzą się z kobiecością.
Są zmysłowe, słodkie, ale nie przesłodzone, generalnie delikatne, choć przełamane lekko drapiącą nutą. Na początku czuję kwiaty, potem migdał i marcepan, choć nie sądzę, bym je rozpoznała sama, gdybym o nich nie przeczytała. Fenomenem jest fakt, że nie znoszę migdała, ale akurat tutaj mi nie wadzi.
Wg mnie zapach jest uniwersalny pod względem okazji i pory roku.
Pomimo, że jest to woda perfumowana, dość szybko wietrzeje.
Flakonik uważam za średnio udany i niepasujący do zapachu (tak samo zresztą jak i nazwę).

chjena
chjena

Zdefiniowałam ostatnio swoją ulubioną perfumeryjną nutę: migdał. A migdał w połączeniu z miłością do słodkości, równa się marcepan. Niestety, odnaleźć zapach z dominującym marcepanem, zwłaszcza w mainstreamie perfumeryjnym, nie jest wcale łatwo. Stąd moja wielka radość, gdy odkryłam istnienie Hugo Bossa, w dodatku w całkiem przyjaznej, średniopółkowej cenie.

Na wstępie zaznaczę, że do tej pory nie miałam przyjemności z wytworami tego projektanta, ale moje skojarzenie to jednoznacznie moda biurowa. Białe kołnierzyki, dyskretna elegancja, brak szaleństw... I Pure Purple utwierdziło mnie w tym przekonaniu.

Otwarcie jest cudowne, wybitnie marcepanowe, z odrobiną słodkiej i soczystej nektarynki. To jedyna doza wariacji, na jaką pozwolono sobie przy tworzeniu tych perfum - słodycz tonuje skórzano-ambrowe podbicie, ujawniające się już po kilku chwilach marcepanowej radości. Biurowa jest także projekcja, jedna z najsłabszych (choć zwolennicy nazwaliby ją raczej mile dyskretną) z jaką miałam okazję się spotkać. Trwałość z kolei miewa swoje humory, lecz co do zasady po jakichś pięciu godzinach trzeba się mocno wtulać w nadgarstek, by cokolwiek sobie o Pure Purple przypomnieć.

Nie zrozumcie mnie źle, osobiście bardzo cenię i uważam za oryginalne połączenie marcepanu ze skórą. Jednak wyraźnie komuś nie pozwolono rozwinąć tutaj skrzydeł - może zabrakło paru dodatkowych nut, może natężenia skóry? Bo w efekcie mamy ciekawy i nietypowy, ale nadal bezpieczny i... momentami nudnawy biurowiec. A komuś, kto dokonuje takiej syntezy, z pewnością daleko od nudy. Ech, idę płakać za niewykorzystanym potencjałem i szukać dalej marcepanów... Choć może kiedyś będę potrzebowała Bossa do korporacji, wówczas będzie idealny.

Beatafm
Beatafm

W otwarciu cyklamen osłodzony marcepanem,trochę później dochodzi do głosu soczysta nektarynka na słodkim ambrowym tle, zapach przyjemny o dobrej projekcji i trwałości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Pure Purple, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Pure Purple, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Purple marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Purple marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Oriflame M by Marcel Marongiu Cacharel Eau de Eden Oriflame Enigma Dolce&Gabbana D&G Light Blue Oriflame Amber Elixir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Avon Surrender Lancome Hypnose Christian Dior Dior Addict Oriflame Love Potion Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Burberry Burberry Women Avon Pink Suede Isabella Rossellini Storia Giorgio Armani Armani Code for Women Cacharel Noa Calvin Klein Forbidden Euphoria Calvin Klein CK IN2U for Her Marc Jacobs Daisy