Marki » F-H » aromatyczno - zielone « Grupy

Hugo by Karim Rashid Hugo Boss dla mężczyzn

Hugo by Karim Rashid Hugo Boss dla mężczyzn

Hugo by Karim Rashid Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Hugo by Karim Rashid marki Hugo Boss to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Hugo by Karim Rashid został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bob Aliano. Nutami głowy są lawenda, grejpfrut, zielone jabłko i mięta; nutami serca są goździk (roślina), geranium, szałwia i goździk (przyprawa); nutami bazy są wetyweria, paczula, mech dębowy i sosna.

Lawenda Grejpfrut Zielone jabłko Mięta

Goździk (roślina) Geranium Szałwia Goździk (przyprawa)

Wetyweria Paczula mech dębowy Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo by Karim Rashid by Hugo Boss.

Hugo by Karim Rashid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo by Karim Rashid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo by Karim Rashid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo by Karim Rashid marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo by Karim Rashid marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Cerruti Image Chaumet Chaumet Homme Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Ted Lapidus Blueted Halston Halston 1-12 Molinard Les Fleurs de Provance: Fleur de Figuer Lush Go Green Aroma M Geisha O-Cha O Boticario Uomini April Aromatics Throat Chakra Oil CB I Hate Perfume Memory of Kindness Jacques Bogart Eau Fresh