Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Hugo XY Summer Edition Hugo Boss dla mężczyzn

Hugo XY Summer Edition Hugo Boss dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Hugo XY Summer Edition marki Hugo Boss to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Hugo XY Summer Edition został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami serca są pigwa i kardamon; nutami bazy są cynamon i nuty drzewne.

Grejpfrut

Pigwa Kardamon

Cynamon Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo XY Summer Edition by Hugo Boss.

Hugo XY Summer Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo XY Summer Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo XY Summer Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo XY Summer Edition marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo XY Summer Edition marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Joop! What About Adam Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme Paul Smith Sunshine Edition for Men Bogner Bogner Wood Man Germaine Monteil Royal Secret for Men Czech & Speake No 88 Bruno Banani Scent From Heaven Ayala Moriel Bon Zai Atelier Cologne Oolang Infini Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus