Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Hugo XY Hugo Boss dla mężczyzn

Hugo XY Hugo Boss dla mężczyzn

Hugo XY Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo XY Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo XY Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Hugo XY marki Hugo Boss to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Hugo XY został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są liść gruszy, cedr i bergamotka; nutami serca są bazylia i mięta; nutami bazy są paczula, piżmo i cedr.

Liść gruszy Cedr Bergamotka

Bazylia Mięta

Paczula Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo XY by Hugo Boss.

Hugo XY Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo XY, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo XY, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo XY marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo XY marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Bleu de Chanel Lubin Idole Lubin Idole Eau de Parfum Nasomatto Black Afgano Amouage Amouage Lyric Man By Kilian Straight to Heaven Amouage Amouage Epic Man Hugo Boss Hugo Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Gucci Gucci pour Homme Creed Aventus Yves Saint Laurent M7 Burberry London for Men Thierry Mugler A*Men Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Extreme Creed Tabarome Carner Barcelona D600 Oriflame Espionage Creed Virgin Island Water Lacoste Style in Play