Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hugo XX Summer Edition Hugo Boss dla kobiet

Mam: 1

ozonowy
wodny

Hugo XX Summer Edition marki Hugo Boss to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hugo XX Summer Edition został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi melon; nutami serca są morela i jaśmin; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Melon

Morela Jaśmin

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo XX Summer Edition by Hugo Boss.

Hugo XX Summer Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo XX Summer Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo XX Summer Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo XX Summer Edition marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo XX Summer Edition marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Love is All Christian Dior Dior Star Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Paul Smith Paul Smith Story Molinard Molinard de Molinard Juventus 1897 Woman Women Secret W`eau Garden Geir Ness Laila Sarantis B.U. Dreamy Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Tommy Bahama Set Sail Martinique