Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hugo XX Hugo Boss dla kobiet

Hugo XX Hugo Boss dla kobiet

Hugo XX Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Hugo XX Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Hugo XX Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia

Hugo XX marki Hugo Boss to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są liczi, czarna porzeczka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, róża i ryż basmati; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Liczi Czarna porzeczka Mandarynka

Jaśmin Róża Ryż Basmati

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo XX by Hugo Boss.

Gosh In The Box for Women
Attimo

Hugo XX Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo XX, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo XX, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo XX marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo XX marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Jimmy Choo Jimmy Choo Lacoste Lacoste Pour Femme Calvin Klein Obsession Night Woman Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Gucci Gucci Premiere Donna Karan DKNY Dolce&Gabbana The One Desire Versace Bright Crystal Giorgio Armani Idole d`Armani Donna Karan DKNY Red Delicious Yves Saint Laurent Baby Doll Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Elie Saab Le Parfum Chanel Chance Eau de Toilette Bvlgari Jasmin Noir Avon Rare Gold Kenzo Kenzo Amour Gucci Gucci Guilty