Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hugo Woman Hugo Boss dla kobiet

Hugo Woman Hugo Boss dla kobiet

wodny
Hugo Woman Hugo Boss dla kobiet Filmy Hugo Woman Hugo Boss dla kobiet Filmy
Hugo Woman Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Hugo Woman Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Hugo Woman Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Hugo Woman Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Hugo Woman Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia

Hugo Woman marki Hugo Boss to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Hugo Woman został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ursula Wandel. Nutami głowy są mech dębowy, brzoskwinia, cyklamen, melon, liść czarnej porzeczki, zielone jabłko i papaja; nutami serca są jaśmin, korzeń irysa, lilia i hiacynt wodny; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra, wanilia, orchidea i Żywica.

Mech dębowy Brzoskwinia Cyklamen Melon Liść czarnej porzeczki Zielone jabłko Papaja

Jaśmin Korzeń irysa Lilia Hiacynt wodny

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Wanilia Orchidea Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo Woman by Hugo Boss.

Hugo Woman Recenzje Perfum

Gift Set 5oz
64.89 USD
Hugo Boss Hugo Woman 2015 Gift Set II. Eau De Parfum 2,5 oz Body Milk 6,7 oz
Hugo Boss Hugo Woman 2015 Gift Set II. Eau De Parfum 2,5 oz Body Milk 6,7 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo Woman marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo Woman marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana The One Lancome Hypnose Senses Gucci Envy Cacharel Noa Jesus Del Pozo In Black Cerruti 1881 Giorgio Armani Emporio Armani Lei Lacoste Lacoste Pour Femme Hugo Boss Femme Yves Rocher Yria Versace Versense Halle Berry Halle Chanel Allure Sensuelle Donna Karan DKNY Christian Dior J`adore Calvin Klein Contradiction Calvin Klein Eternity Guerlain Shalimar Laura Biagiotti Laura Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza