Marki » F-H » aromatyczno - zielone « Grupy

Hugo Extreme Hugo Boss dla mężczyzn

Hugo Extreme  Hugo Boss dla mężczyzn

ziołowy
Hugo Extreme  Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo Extreme  Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo Extreme  Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Hugo Extreme marki Hugo Boss to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Hugo Extreme został wydany w 2016 roku. Nutę głowy stanowi zielone jabłko; nutami serca są geranium, lawenda i szałwia; nutami bazy są cedr i jodła balsamiczna.

Zielone Jabłko

Geranium Lawenda Szałwia

Cedr Jodła balsamiczna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo Extreme by Hugo Boss.

Hugo

Hugo Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo Extreme , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo Extreme , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo Extreme marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo Extreme marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Calvin Klein Escape Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Halston Halston 1-12 Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo Jacques Fath Green Water Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch Creed Baie de Genievre Creed Chevrefeuille Demeter Fragrance New Zealand CB I Hate Perfume Memory of Kindness