Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Hugo Energize Spray Hugo Boss dla mężczyzn

Hugo Energize Spray Hugo Boss dla mężczyzn

lekko korzenny
Hugo Energize Spray Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Hugo Energize Spray Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo Energize Spray Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Hugo Energize Spray marki Hugo Boss to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Hugo Energize Spray został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są mięta, różowy pieprz, cytryna, liść ananasa i kardamon; nutami serca są frezja, gałka muszkatołowa, kolendra, jałowiec, szałwia muszkatołowa i jaśmin; nutami bazy są drzewo tekowe, skóra i wanilia.

Mięta Różowy pieprz Cytryna Liść ananasa Kardamon

Frezja Gałka muszkatołowa Kolendra Jałowiec Szałwia muszkatołowa Jaśmin

Drzewo tekowe Skóra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo Energize Spray by Hugo Boss.

Hugo Energize Spray Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo Energize Spray, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo Energize Spray, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo Energize Spray marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo Energize Spray marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Escada Escada Sentiment pour Homme Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk Oriflame Embrace Him Bijan Bijan Style Men Liz Claiborne Mambo Mix for Men Byblos Byblos Man Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Victorinox Swiss Army Swiss Army Profumum Roma Victrix Shantara Shaman La Perla Grigioperla Essence