Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn

Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn

lekko korzenny
Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn Filmy Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Hugo Energise marki Hugo Boss to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są mięta, różowy pieprz, cytryna, liść ananasa, kardamon, kumkwat i mandarynka; nutami serca są frezja, gałka muszkatołowa, kolendra, jałowiec, szałwia muszkatołowa i jaśmin; nutami bazy są drzewo tekowe, skóra i wanilia.

Mięta Różowy pieprz Cytryna Liść ananasa Kardamon Kumkwat Mandarynka

Frezja Gałka muszkatołowa Kolendra Jałowiec Szałwia muszkatołowa Jaśmin

Drzewo tekowe Skóra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo Energise by Hugo Boss.

Adventure

Hugo Energise Recenzje Perfum

TyskiDaro
TyskiDaro

Dobre, owocowe, młodzieżowe orzeźwienie na lato w nienachalnej postaci - sam zapach da się lubić. Niestety trwałość i projekcja to porażka - choćbym przytkał nos do skóry, to po godzinie nic nie czuję. A to moja druga flaszka; z poprzednią było tak samo. Następnej już nie będzie. Straciłem cierpliwość.

maly_szu
maly_szu

jedyny oprócz (boss bottled) dobry boss i jedyny, ktorego moge uzywac, bo bottled obok le male i di gio to chyba najbardziej popularny zapach swiata.
energise to zapach nie do pomylenia, mocno "grejpfrutowy" i pieprzny, sprawdzi sie w kazda pore roku. niezła projekcja i trwałość, za tą cene, naprawdę warto

Hugo Energise by Hugo Boss 3.64 out of 5 based on 58 ratings and 2 user reviews

StrawberryNET.com
60.00 USD
Hugo Boss Hugo Energise Eau De Toilette Spray 125ml 4.2oz
Hugo Boss Hugo Energise Eau De Toilette Spray 125ml 4.2oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo Energise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo Energise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo Energise marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo Energise marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Men Gucci Gucci Pour Homme II Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Lalique Encre Noire Thierry Mugler A*Men Kenzo Kenzo pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Versace Versace Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Creed Aventus Chanel Allure Homme Sport Carolina Herrera 212 VIP Men Loewe Loewe 7 Natural Christian Dior Dior Homme Abercrombie & Fitch Fierce Bvlgari Bvlgari Man Burberry London for Men Thierry Mugler A*Men Pure Malt Rochas Rochas Man