Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn

Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn

lekko korzenny
Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn Filmy Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo Energise Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Hugo Energise marki Hugo Boss to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są mięta, różowy pieprz, cytryna, liść ananasa, kardamon, kumkwat i mandarynka; nutami serca są frezja, gałka muszkatołowa, kolendra, jałowiec, szałwia muszkatołowa i jaśmin; nutami bazy są drzewo tekowe, skóra i wanilia.

Mięta Różowy pieprz Cytryna Liść ananasa Kardamon Kumkwat Mandarynka

Frezja Gałka muszkatołowa Kolendra Jałowiec Szałwia muszkatołowa Jaśmin

Drzewo tekowe Skóra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo Energise by Hugo Boss.

Adventure

Hugo Energise Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Energise to świeża, lekka kompozycja idealna na lato. Zmysłowe połączenie nut cytrusowych i kwiatowych daje kwaskowy, rześki efekt. W tle majaczy głębia drewna i przypraw nadających męski wydźwięk. Całość prezentuje się dynamicznie i dosyć grzecznie, może nawet trochę uniseksualnie, ale jednocześnie zmysłowo. Sama z chęcią nosiłabym ten zapach, jednakże na moim facecie również bardzo mi się podoba.
Zapach ponadczasowy i uniwersalny. Pasujący na niezobowiązującą okazję. Odejmuje lat, dodaje dystansu. Ideał na lato. Trwałość ok. 6 godzin na mojej skórze, projekcja raczej dyskretna.

chjena
chjena

Perfumy mojego młodszego brata, które w końcu zdecydowałam się przetestować na własnej skórze. Zapach jest dobrze skonstruowany, pasuje zarówno młodzieży, jak i dorosłym mężczyznom, a wszystko dzięki umiejętnemu połączeniu cytrusów i elementów korzennych, choć według mojego nosa przewija się tam też ewidentnie kremowa, gładka nuta, typowo kosmetyczna. Nie jest to jednak wada, w moim odczuciu uatrakcyjnia całość i sprawia, że nie jest nadmiernie kolońsko, banalnie.

W pierwszej chwili można wyczuć pomarańczę, mandarynkę, a nawet i kumkwat, zmiksowane z ostro-słodkim aromatem kardamonu. Idealna kompozycja na letnie poranki przed wyjściem do pracy, ale także na drinka wieczorem w knajpie na miejskiej plaży. Potem wchodzą nuty korzenno-iglaste, jałowiec z gałką muszkatołową, szałwia i kolendra, robi się poważniej, dojrzalej, ale wciąż dość odświeżająco i lekko.

Na pewno nie jest to nie wiadomo jak zobowiązujący czy elegancki zapach, ale raczej nada się na większość okazji. Ja mówię mu "tak"!

ganczar666
ganczar666

Świeżak na lato od Bossa.
Czuć pieprz oraz cytrusy.
Parametry spoko. Dla młodych

TyskiDaro
TyskiDaro

Dobre, owocowe, młodzieżowe orzeźwienie na lato w nienachalnej postaci - sam zapach da się lubić. Niestety trwałość i projekcja to porażka - choćbym przytkał nos do skóry, to po godzinie nic nie czuję. A to moja druga flaszka; z poprzednią było tak samo. Następnej już nie będzie. Straciłem cierpliwość.

maly_szu
maly_szu

jedyny oprócz (boss bottled) dobry boss i jedyny, ktorego moge uzywac, bo bottled obok le male i di gio to chyba najbardziej popularny zapach swiata.
energise to zapach nie do pomylenia, mocno "grejpfrutowy" i pieprzny, sprawdzi sie w kazda pore roku. niezła projekcja i trwałość, za tą cene, naprawdę warto

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo Energise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo Energise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo Energise marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo Energise marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Men Gucci Gucci Pour Homme II Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Kenzo Kenzo pour Homme Thierry Mugler A*Men Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dior Homme Intense Creed Aventus Versace Versace Pour Homme Abercrombie & Fitch Fierce Christian Dior Dior Homme Chanel Allure Homme Sport Rochas Rochas Man Burberry London for Men Loewe Loewe 7 Natural Bvlgari Bvlgari Man Carolina Herrera 212 VIP Men Gucci Gucci pour Homme