Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn

Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn

Mam: 8 Miałem: 11

Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn Filmy Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Hugo Dark Blue marki Hugo Boss to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Hugo Dark Blue został wydany w 1999 roku. Hugo Dark Blue stworzyli Alain Astori i Beatrice Piquet. Nutami głowy są pomarańcza, imbir, grejpfrut, cytryna i lima; nutami serca są mahoń, cyprys, szałwia, geranium i kardamon; nutami bazy są paczula, benzoes, wetyweria, cedr i wanilia.

Pomarańcza Imbir Grejpfrut Cytryna Lima

Mahoń Cyprys Szałwia Geranium Kardamon

Paczula Benzoes Wetyweria Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo Dark Blue by Hugo Boss.

Hugo Dark Blue Recenzje Perfum

teo
teo

Z Hugo Dark Blue mam ten problem, że wzbudza on pewne wspomnienia. Mianowicie był to zapach, który na początku obecnie trwającego milenium unosił się w dość obfitych ilościach za grupkami młodzieży krążącej letnimi wieczorami po nadmorskich miejscowościach północnych Włoch. I z perspektywy czasu bynajmniej nie sposób takim wspomnieniom nadać cech pejoratywnych. Starając się więc być obiektywnym, przyznać należy, że kompozycja nie grzeszy naturalnością. Dla mnie otwiera się dość mocnym imbirem podszytym cytrusami, następnie dołącza cyprys, by ostatecznie zapach lekko wysłodził się za sprawą wanilii. Później czuję też gdzieś daleko w tle, figurujący w spisie nut, mahoń. Moim zdaniem Dark Blue najlepiej wybrzmiewa własnie kiedy już na dobre osadzi się na skórze, wtedy przywołuje też pewne ciekawe skojarzenie, które najwyraźniej jest nie tylko moje, ponieważ wielokrotnie o nim czytałem i słyszałem od innych osób. Cały ten blend nut na tym etapie pachnie jak Pepsi Twist. I tak już zostaje do końca jego trwania. Wszystko to brzmi całkiem fajnie, problem jednak polega na tym, że w praktyce, dla kogoś kto z zapachem żadnych specjalnych wspomnień nie łączy, będzie to prawdopodobnie kolejne przeciętne pachnidło. Jeśli chodzi o parametry to projekcja raczej przeciętna, w późniejszej fazie bardzo bliskoskórna. Trwałość w granicach 5 - 6 godzin. Dlatego dla mnie osobiście zapach sprawdza się głównie w letnie wieczory... najlepiej we Włoszech.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Marka Hugo Boss to dla mnie taki droższy AVON- też ma specyficzną, łatwo rozpoznawalną nutę, która towarzyszy w każdej wodzie, którą do tej pory poznałem. Trwałością też te zapachy nie grzeszą- ot typowa przeciętność, z nieco intensywniejszą projekcją na samym początku. Zarówno Just Different, Element, In Motion jak i Dark Blue nie pachną na mnie dłużej niż 4 godziny. Cóż... Dark Blue momentami bardzo mi przypomina Loewe 7 Natural (za moje skojarzenia nie odpowiadam:-). Duża dawka cytrusów wymieszana z dosyć wyczuwalnym imbirem atakuje w otwarciu, potem jednak robi się kwiatowo-ziołowo za sprawą szałwii, kardamonu i geranium, a baza jest tradycyjnie ciepła z domieszką wanilii. Zapach bezpieczny, który się może podobać ale nie ma w nim absolutnie nic wyrazistego- wiele wód pachnie tak samo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo Dark Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo Dark Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo Dark Blue marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo Dark Blue marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Paco Rabanne Black XS Christian Dior J`adore Lalique Lalique White Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Zara Zara Night Eau de Parfum Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her Lolita Lempicka Elle L'aime Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Calvin Klein Eternity For Men Calvin Klein Euphoria Blossom Christian Dior Dior Homme Sport Lalique Encre Noire Avon Far Away Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent Manifesto Yves Rocher Voile d'Ambre Nina Ricci Nina Elizabeth Arden 5th Avenue Bentley Bentley for Men Intense