Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn

Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 10

Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn Filmy Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Hugo Dark Blue Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Hugo Dark Blue marki Hugo Boss to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Hugo Dark Blue został wydany w 1999 roku. Hugo Dark Blue stworzyli Alain Astori i Beatrice Piquet. Nutami głowy są pomarańcza, imbir, grejpfrut, cytryna i lima; nutami serca są mahoń, cyprys, szałwia, geranium i kardamon; nutami bazy są paczula, benzoes, wetyweria, cedr i wanilia.

Pomarańcza Imbir Grejpfrut Cytryna Lima

Mahoń Cyprys Szałwia Geranium Kardamon

Paczula Benzoes Wetyweria Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hugo Dark Blue by Hugo Boss.

Hugo Dark Blue Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Marka Hugo Boss to dla mnie taki droższy AVON- też ma specyficzną, łatwo rozpoznawalną nutę, która towarzyszy w każdej wodzie, którą do tej pory poznałem. Trwałością też te zapachy nie grzeszą- ot typowa przeciętność, z nieco intensywniejszą projekcją na samym początku. Zarówno Just Different, Element, In Motion jak i Dark Blue nie pachną na mnie dłużej niż 4 godziny. Cóż... Dark Blue momentami bardzo mi przypomina Loewe 7 Natural (za moje skojarzenia nie odpowiadam:-). Duża dawka cytrusów wymieszana z dosyć wyczuwalnym imbirem atakuje w otwarciu, potem jednak robi się kwiatowo-ziołowo za sprawą szałwii, kardamonu i geranium, a baza jest tradycyjnie ciepła z domieszką wanilii. Zapach bezpieczny, który się może podobać ale nie ma w nim absolutnie nic wyrazistego- wiele wód pachnie tak samo.

Hugo Dark Blue by Hugo Boss 2.64 out of 5 based on 11 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Hugo Dark Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Hugo Dark Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hugo Dark Blue marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hugo Dark Blue marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity For Men Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Lanvin L`Homme Sport Geoffrey Beene Grey Flannel Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Dolce&Gabbana D&G L`Occitane en Provence Eau des Baux Calvin Klein Obsession for Men Zirh Ikon Lalique Lalique White Avon U by Ungaro Fever for Him Jaguar Excellence Giorgio Armani Attitude Extreme Lalique Encre Noire Karl Lagerfeld Photo Christian Dior Fahrenheit Giorgio Armani Armani Code Perry Ellis Night