Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Femme L`Eau Fraiche Hugo Boss dla kobiet

Femme L`Eau Fraiche Hugo Boss dla kobiet

Femme L`Eau Fraiche marki Hugo Boss to kwiatowe perfumy dla kobiet. Femme L`Eau Fraiche został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka i nuty owocowe; nutą serca jest stefanotis; nutą bazy jest ambra.

Mandarynka Nuty owocowe

Stefanotis

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme L`Eau Fraiche by Hugo Boss.

Femme L`Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme L`Eau Fraiche marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme L`Eau Fraiche marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Green Tea Donna Karan Donna Karan Women Energizing Adidas Fruity Rhythm Christian Dior Miss Dior Cherie Chanel Chance Eau Tendre Gucci Gucci Guilty Chanel Chance Eau de Toilette Paco Rabanne Black XS for Her Donna Karan DKNY Be Delicious Cacharel Amor Amor Gucci Gucci Rush Gucci Gucci Bamboo Eau de Toilette Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme Runway Edition Celine Dion Spring in Paris Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme Intense Celine Dion Spring in Provence Gucci Gucci Bamboo Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme Hugo Boss Boss Jour Pour Femme