Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Femme L`Eau Fraiche Hugo Boss dla kobiet

Femme L`Eau Fraiche Hugo Boss dla kobiet

Femme L`Eau Fraiche marki Hugo Boss to kwiatowe perfumy dla kobiet. Femme L`Eau Fraiche został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka i nuty owocowe; nutą serca jest stefanotis; nutą bazy jest ambra.

Mandarynka Nuty owocowe

Stefanotis

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme L`Eau Fraiche by Hugo Boss.

Femme L`Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme L`Eau Fraiche marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme L`Eau Fraiche marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Green Tea Adidas Fruity Rhythm Christian Dior Miss Dior Cherie Chanel Chance Eau Tendre Paco Rabanne Black XS for Her Gucci Gucci Guilty Donna Karan DKNY Be Delicious Chanel Chance Eau de Toilette Cacharel Amor Amor Gucci Gucci Rush Lancome La Vie Est Belle Celine Dion Spring in Paris Celine Dion Spring in Provence Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Lancome Hypnose Homme Cologne Adidas Happy Game Yves Rocher Transat Christian Dior Oud Ispahan Gabriela Sabatini Bolero Yves Rocher The Vert