Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Femme Hugo Boss dla kobiet

Femme Hugo Boss dla kobiet

Femme Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Femme Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Femme Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia

Femme marki Hugo Boss to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Femme został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, frezja i tangeryna; nutami serca są lilia, jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są morela, ambra i drzewo cytrynowe.

Czarna porzeczka Frezja Tangeryna

Lilia Jaśmin Róża bułgarska

Morela Ambra Drzewo cytrynowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme by Hugo Boss.

Boss Jour Pour Femme

Femme Recenzje Perfum

newelka
newelka

Przyjemny, chłodny, przestrzenny. Niby to już było i do tego się nie rozwija ale to co jest - jest miłe, więc nie mam specjalnie za złe. Niedrażniący, bezpieczny, kobiecy. Testowanie było przyjemne ale nie wzbudziło chęci własnej flaszki: dla mnie to po prostu kolejna butelka przyjemnego świeżego zapachu na lato.

Suchunia
Suchunia

A mnie się podoba :) może dlatego że lubię zapach frezji. Świeży, lekki, przyjemny. Na lato idealny. Kiedyś miałam okazję wąchać wiele próbek i wybrałam ten zapach, nie wiedząc co to jest. Był to wtedy jedyny zapach do którego nie miałam żadnych "ale".

joakam7
joakam7

Piękny, kobiecy subtelny zapach. Kiedy nie mam ochoty na wyrazisty zapach ten jest idealny zwłaszcza na lato i wiosnę. Nie przeszkadza ale niesamowicie poprawia humor. Faktycznie jest to bezpieczny zapach ponieważ każda z nas ma rożne dni i nastroje, a ten zapach jest piękny zawsze. Trwałość nie jest powalająca- na ubraniach dość trwały.

perfumeholic88
perfumeholic88

Femme probowala mi ´´wcisnac´´ na sile Pani w perfumerii, przekonujac, ze to najlepszy zapach. Coz.. byc moze dla niej. Dla mnie Femme to kwiatowy nudziarz. Nic sie w nim nie dzieje, zbytnio sie nie rozwija. Na sobie wyczuwalam wylacznie frezje. Co wiecej, zapach utrzymal sie na mnie ok 2-3godz, a zwykle praktycznie kazdy zapach trzyma sie dlugo. Nudziarz na potege. Moze spodoba sie Paniom, ktore lubia takie bezplciowe, ´´bezpieczne´´ zapachy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Giorgio Armani Emporio Armani Lei Lanvin Eclat d’Arpège Calvin Klein Eternity Lancome Miracle Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Chanel Coco Mademoiselle Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Shalimar Parfum Initial Dolce&Gabbana D&G Light Blue Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Chanel Chance Eau Fraiche Hugo Boss Hugo Woman Calvin Klein CK IN2U for Her Lacoste Lacoste Pour Femme Calvin Klein Reveal Yves Rocher Fraicheur Vegetale Bambou Tom Ford Black Orchid Versace Versense Giorgio Armani Acqua di Gio