Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Essence de Femme Hugo Boss dla kobiet

Essence de Femme Hugo Boss dla kobiet

lekko korzenny
Essence de Femme Hugo Boss dla kobiet Filmy
Essence de Femme Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Essence de Femme Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia

Essence de Femme marki Hugo Boss to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Essence de Femme został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, frezja i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin i lilia; nutami bazy są ambra i morela.

Mandarynka Frezja Czarna porzeczka

Jaśmin Lilia

Ambra Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence de Femme by Hugo Boss.

Essence de Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Essence de Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Essence de Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence de Femme marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence de Femme marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Tendre Hugo Boss Hugo XX Dolce&Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Elie Saab Le Parfum Kenzo Kenzo Amour Yves Saint Laurent Baby Doll Donna Karan Black Cashmere Gucci Gucci Premiere Bruno Banani Absolute Woman Naomi Campbell Bohemian Garden Naomi Campbell Private Masaki Matsushima Masaki Shiro Dolce&Gabbana The One Desire Masaki Matsushima Masaki/Masaki Hermes Jour d'Hermes Christian Dior Midnight Poison Nina Ricci Ricci Ricci Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Trussardi Donna Trussardi 2011