Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Boss Sport Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Sport Hugo Boss dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

ziołowy

Boss Sport marki Hugo Boss to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Boss Sport został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są lawenda, dzięgiel, bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka, jałowiec i aksamitka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, geranium, gałka muszkatołowa, estragon, róża, lilia i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, cedr virginia, ambra i fasolka tonka.

Lawenda Dzięgiel Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Jałowiec Aksamitka

Goździk (roślina) Jaśmin Geranium Gałka muszkatołowa Estragon Róża Lilia Szałwia muszkatołowa

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Sport by Hugo Boss.

Boss Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Sport marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Sport marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Lancetti Etre Homme Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Diptyque Eau d'Elide La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Weil Weil Pour Homme Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men True Religion True Religion Men Joop! Wolfgang Joop Freigeist Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez