Marki » F-H » drzewno - szyprowe « Grupy

Boss Spirit Hugo Boss dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy
gorzki

Boss Spirit marki Hugo Boss to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Boss Spirit został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są dzięgiel, mięta, aldehydy, nuty zielone, piołun i galbanum; nutami serca są lawenda, geranium i estragon; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra i skóra.

Dzięgiel Mięta Aldehydy Nuty zielone Piołun Galbanum

Lawenda Geranium Estragon

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Spirit by Hugo Boss.

Boss Spirit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Spirit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Spirit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Spirit marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Spirit marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Lancome Balafre Serge Lutens Santal Blanc Christian Dior Bois D`argent Decleor Un Air de Java Carven Vetiver Bond No 9 H.O.T. Always Frapin Passion Boisee Alain Delon Iquitos Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Patchouli Cuba Paris Cuba Green Kesling Be Bop Men Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver