Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Boss Soul Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Soul Hugo Boss dla mężczyzn

lekko korzenny
Boss Soul Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Boss Soul Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Soul Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Soul Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss Soul marki Hugo Boss to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Boss Soul został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ursula Wandel. Nutami głowy są mandarynka, anyż, bergamotka, pieprz i kardamon; nutami serca są lawenda, cynamon, gałka muszkatołowa i kolendra; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, wanilia i wetyweria.

Mandarynka Anyż Bergamotka Pieprz Kardamon

Lawenda Cynamon Gałka muszkatołowa Kolendra

Fasolka tonka Ambra Piżmo Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Soul by Hugo Boss.

Boss Soul Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Soul, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Soul, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Soul marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Soul marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent M7 Tom Ford Tobacco Vanille Calvin Klein CK One Shock For Him Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Thierry Mugler A*Men Burberry London for Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Paco Rabanne Black XS Chanel Bleu de Chanel Thierry Mugler A*Men Pure Malt Creed Aventus Giorgio Armani Armani Code Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Dolce&Gabbana D&G Chanel Allure Homme Sport Azzaro Visit For Men Chanel Allure Pour Homme Versace Versace Pour Homme Christian Dior Higher