Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Boss Selection Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Selection Hugo Boss dla mężczyzn

lekko korzenny
Boss Selection Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Boss Selection Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Selection Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Selection Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss Selection marki Hugo Boss to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Boss Selection został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są anyż gwiazdkowaty, igły cedru i geranium; nutami bazy są paczula, piżmo i wetyweria.

Różowy pieprz Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Anyż gwiazdkowaty Igły cedru Geranium

Paczula Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Selection by Hugo Boss.

Seduction in Black

Boss Selection Recenzje Perfum

Niszka
Niszka

Boss Selection to przede wszystkim zapach piżmowy, w którym składnik ten jest obecny już od otwarcia i aż po bazę. Piżmo oczywiście syntetyczne. Otwarcie stanowi piżmo w otoczeniu cytrusów i różowego pieprzu - pieprz z piżmem są drażniące, powodując, że woda jest dość ostra, świdrująca nos. Z biegiem czasu w sumie niewiele się zmienia, jest to piżmo w świeżym, eleganckim, syntetycznym, chłodnym wydaniu, w otoczeniu równie chłodnych przypraw.

Perfumy w charakterystycznym dla Bossa stylu - nienarzucające się, uniwersalne, całoroczne, nasuwa się określenie "biurowe", pasują pod koszulę. Otoczenie reaguje pozytywnie, aczkolwiek szczyt perfumiarstwa to to nie jest i raczej są to perfumy typu "nie mam czego dziś użyć, użyję ich", albo "chcę dziś pachnieć neutralnie dla otoczenia".

Projekcja na długość ramion, trwałość ok. 7 - 8 godzin. Świeże, chłodne, piżmowe, z domieszką przypraw i cytrusów.

Raw
Raw

Boss Selection to woda średniej jakości. W otwarciu czuję miks cytrusów plus pieprz. Od razu wiadomo, że będzie subtelnie i lekko, czyli nieco płasko i bez wyrazu. Środek kompozycji to cedr, który pachnie trochę jak temperowany ołówek i geranium, które to jest dobre na wszystko. Baza to piżmo, wyczuwalne od samego otwarcia. To chyba sprawka dużej dawki tego piżma, bo pomimo lekkości Bossa Selection trwałość nie jest tragedią(przynajmniej na mojej skórze). Są to bardzo poprawne perfumy, nikogo nie będą drażnić, nikogo nie wprawią w zachwyt. Polecam tego Bossa osobom, które chciałby pachnieć wodą toaletową, ale trochę się obawiają, że ich zapach może się komuś nie spodobać czy urazić. ;)

Argentum
Argentum

Kiedyś bardzo je lubiłem, teraz moja miłość do nich ostygła, a wręcz zanikła. Piramida nut oklepana, całość przewidywalna. Byłoby świetnie, gdybym był w stanie wyczuć połowę, z zadeklarowanych w składzie ingrediencji. Magia Calvina i Hugo! Dużo deklarujemy, w rzeczywistości niewiele oferujemy.
Selection od razu atakuje nas owocowym koktajlem, nawet, gdybym bardzo chciał, nie powiem Wam, co dominuje w otwarciu. To po prostu owoce. Równie dobrze mogliby zadeklarować w składzie liczi, mango i owoc pomelo, też by uszło. Taka już natura Bossa, otwarcie ma być owocowe, ma przekonać Cię do kupna ich zapachu, a to, że będziesz rozczarowany dalszym ciągiem kompozycji, już ich nie obchodzi. Serce to geranium podlane owocami. Zwykłe, normalne, domowe geranium. Zaserwowane w najprostszy, z możliwych sposobów. Serducho długo nam nie bije, gdyż akord bazowy nadchodzi po dwóch godzinach, i osiąga na skórze rekordową trwałość czterech godzin... Baza to owocowe, białe piżmo i odrobina paczuli. Cała kompozycja jest bardzo rozmyta. Jest przestrzenna, ale w złym tego słowa znaczeniu - czuję, że zapach unosi się nad moją skórą, ale "pod nią" nie ma już nic, to jeden z najgorszych efektów, jaki mogą powodować perfumy.
Projekcja przez pierwsze dwie godziny jest naprawdę dobra, później stopniowo zanika, by zmniejszyć się do zera po czterech godzinach.
Selection? Na pewno nie mój...

Boss Selection by Hugo Boss 3.15 out of 5 based on 16 ratings and 3 user reviews

Zakupowe okazje

Macys.com
67.00 USD
Boss Selection by Hugo Boss Eau de Toilette, 3 oz
Boss Selection by Hugo Boss Eau de Toilette, 3 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Selection, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Selection, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Selection marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Selection marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Givenchy Pi Christian Dior Dior Homme Intense Carolina Herrera 212 Men Hermes Terre d'Hermes Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Baldessarini Ambré Thierry Mugler A*Men Pure Havane Montale Black Aoud Dolce&Gabbana D&G Nasomatto Black Afgano Adidas Adidas Active Bodies Joop! What About Adam M. Micallef Avant-Garde Yves Saint Laurent M7 Creed Original Vetiver Tom Ford Tobacco Vanille Gucci Gucci pour Homme Thierry Mugler A*Men Lubin Idole