Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Boss Orange Sunset Hugo Boss dla kobiet

Boss Orange Sunset Hugo Boss dla kobiet

Boss Orange Sunset Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia

Boss Orange Sunset marki Hugo Boss to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Boss Orange Sunset został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są białe kwiaty i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Mandarynka

Białe kwiaty Róża

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Orange Sunset by Hugo Boss.

Feel Good Woman

Boss Orange Sunset Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Taka mocniej pomarańczowa wersja podstawowego HB Orange. Sunset jest mocno wakacyjny, cytrusowo - kwiatowy. Pachnie jak powietrze latem. Kremowy, delikatny, pogodny zapach. Nieinwazyjny o przeciętnej trwałości.

Karina505
Karina505

Nie znalam wczesniej tych perfum. Sprobowalam przypadkiem w perfumerii, bo mi wpadla w oko butelka i.... chyba kiedys sie na nie skusze :) Zapach jest cieply, bardzo letni, slodkie pomarancze po chwili znikaja i pojawia sie kwiaty i wanilia. Ogolnie bardzo mi sie kojarzy z wakacjami w jakims cieplym kraju nad morzem, siedze sobie wieczorem pod palma na plazy i pije koktajl owocowo - waniliowy... Wlasnie taki jest ten zapach :) jesli chodzi o trwalosc, to psiknelam nimi raz nadgarstek i czulam delikatny zapach jeszcze po kilku godzinach wiec nie jest zle :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Orange Sunset, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Orange Sunset, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Orange Sunset marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Orange Sunset marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Nature Millenaire Gucci Gucci Guilty Yves Rocher Yria Dolce&Gabbana D&G Light Blue Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dior Addict Escada Escada Marine Groove Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Christian Dior Midnight Poison Kenzo Kenzo pour Homme Kenzo 5:40 PM in Madagascar Boucheron Trouble Escada Ocean Lounge Escada Escada Moon Sparkle Escada Taj Sunset Britney Spears Believe Gucci Envy Me Beyonce Heat Rush Chanel Coco Mademoiselle Giorgio Armani Armani Code for Women