Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Boss Orange Eau de Parfum Hugo Boss dla kobiet

Boss Orange Eau de Parfum Hugo Boss dla kobiet

Boss Orange Eau de Parfum Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia

Boss Orange Eau de Parfum marki Hugo Boss to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Boss Orange Eau de Parfum został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi jabłko; nutami serca są białe kwiaty i kwiaty; nutami bazy są drzewo sandałowe, creme brulee, wanilia i drzewo oliwne.

Jabłko

Białe kwiaty Kwiaty

Drzewo sandałowe Creme Brulee Wanilia Drzewo oliwne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Orange Eau de Parfum by Hugo Boss.

Eclat
Boss Orange

Boss Orange Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Orange Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Orange Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Orange Eau de Parfum marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Orange Eau de Parfum marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Emozione Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Frapin 1270 Priscilla Presley Indian Summer Giorgio Armani Si Yves Saint Laurent Black Opium Lacoste Lacoste Pour Femme Christian Dior J`adore Eon Productions James Bond 007 for Women Kenzo Kenzo Amour Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Yves Rocher Ode à l'amour Coty Masumi Rihanna Rogue Christian Dior Dolce Vita Dolce&Gabbana The One Desire Giorgio Armani Idole d`Armani Avon Treselle Oriflame Amber Elixir Burberry Body