Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Boss Orange Hugo Boss dla kobiet

Boss Orange Hugo Boss dla kobiet

Boss Orange Hugo Boss dla kobiet Filmy
Boss Orange Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Boss Orange Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Boss Orange Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Boss Orange Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia

Boss Orange marki Hugo Boss to kwiatowe perfumy dla kobiet. Boss Orange został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jabłko; nutami serca są białe kwiaty i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo oliwne i wanilia.

Czerwone jabłko

Białe kwiaty Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Drzewo sandałowe Drzewo oliwne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Orange by Hugo Boss.

Colour
Deeply Yours for Her
Roma per Uomo
Boss Orange Eau de Parfum

Boss Orange Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Dlaczego Orange skoro z pomarańczą ten zapach nie ma nic wspólnego? Główną rolę przecież gra tu jabłko z sandałowcem i wanilią i byłoby z tego udano trio, gdyby nie fakt, że całość jest blada i mizerna i musiałam mocno się wwąchać w skórę, aby cokolwiek wyłapać, a i tak po 10min wszystko uleciało i nie zostało ani ślad. Kompozycja w mojej ocenie niedopracowana i kompletnie bez charakteru. To jeden z takich zapachów, którym nie chciałabym pachnieć nigdzie nawet w domu, bo w ciągu 24h zużyłabym cały flakon, aby cokolwiek poczuć.

fortissimo1603
fortissimo1603

Piękne jabłkowe otwarcie, które przywodzi na myśl późne lato i czerwone sady. Póżniej pojawia się kwiat pomarańczy z wanilią i trwają razem do samej bazy. I w tym momencie zapach prowadzi moją wyobraźnie na skoszoną łąkę, gdzie siedzę sobie obok wielkiej kopy siana chroniąc się przed skwarnym słońcem i zajadając wspomnianymi owocami. Mam wrażenie że to wanilia ociepla kompozycje i podpowiada mi skojarzenia z gorącym latem.
Boss Orange jest nieskomplikowany, ale za to bardzo uroczy. To jest taki urlopowy zapach, który towarzyszy nam wtedy gdy możemy pozwolić sobie na jednotygodniowe zaszycie się w jakimś domku na wsi aby odpocząć od wszystkiego co nam ciąży i powrócić do życia ze zdwojoną siłą.
Perfumy mnie naprawdę urzekły. Mogłabym mieć w swojej kolekcji jakąś miniaturkę na takie leniwe dni.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Czuję słodkość jabłka, która miesza się z delikatną wonią kwiecia pomarańczowego. Bardzo subtelny, nienachalny zapach. Jest to pozycja na dzień i polecałabym go osobom, które nie chcą ciągnąć za sobą ogonów, nie lubią pachnieć czymś konkretnym, a zapach jest po prostu elementem ,,schludnego uzupełnienia ubioru". Trwałość jest bardzo słaba, projekcja zresztą też.

Zakupowe okazje

Hugo Boss Boss Orange Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Hugo Boss Boss Orange Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Gift Set 3.3oz
93.00 USD
Hugo Boss Boss Orange Man Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz A S Balm 50ml 1.6oz Shower Gel 50ml 1.6oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Orange, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Orange, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Orange marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Orange marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Yves Rocher Neonatura Cocoon Nina Ricci Nina Calvin Klein Reveal Elie Saab Le Parfum Chanel Coco Mademoiselle Bottega Veneta Bottega Veneta Calvin Klein Euphoria Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Burberry My Burberry Marc Jacobs Daisy Lady Gaga Fame Rihanna Nude Jimmy Choo Jimmy Choo Christian Dior Hypnotic Poison Puma Flowing Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Essence Absolue The Different Company Sublime Balkiss Christian Dior Poison