Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Boss Number One Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Number One Hugo Boss dla mężczyzn

miodowy
Boss Number One Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Number One Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Number One Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Number One Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Number One Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss Number One marki Hugo Boss to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Boss Number One został wydany w 1985 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Wargnye. Nutami głowy są dzięgiel, zielone jabłko, jałowiec, bazylia, grejpfrut, kminek, bergamotka i cytryna; nutami serca są miód, lawenda, korzeń irysa, jaśmin, szałwia, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, cynamon, piżmo, mech dębowy, cedr i tytoń.

Dzięgiel Zielone Jabłko Jałowiec Bazylia Grejpfrut Kminek Bergamotka Cytryna

Miód Lawenda Korzeń irysa Jaśmin Szałwia Konwalia Róża Geranium

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Cynamon Piżmo mech dębowy Cedr Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Number One by Hugo Boss.

Tenere
La Nuit
Lapidus Pour Homme
Jean-Charles de Castelbajac

Boss Number One Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Mała osiedlowa drogeria, dzień jak co dzień. Uwagę przykuł flakonik Boss Number One. Spodziewałem się typowego casualowca, zresztą do czego przyzwyczaiła mnie ta marka. Otwarcie wali po mordzie wonią moczu i uryny. Coś a'la niespłukana toaleta w agencji towarzyskiej. Dalej zapach robi się mydlano-brudny. Wychodzi cała masa zwierzęcego piżma, które po wymieszaniu z ciągle mocno wyczuwalną nutką cywetu tworzy mieszankę iście zabójczą. Po kilku dobrych godzinach zapach się lekko uspokaja. Wychodzi sandałowiec i miód, tworząc erotycznie otulającą dziką aurę.
Nawet mnie fana starych mocnych szyprów i dobrych foguere, te perfumy zwaliły z nóg. Rekomendacja ? Urząd ZUS-u, lub komisja lekarska. Wszyscy będą się ciebie przynajmniej bać :D Jak zamierzasz mieć wolne miejsce w autobusie to już wiesz czego użyć ;) Tak pachnie prawdziwy samiec, po stosunku ze swoją drapieżną samicą. Klasyka lat 80.

aegon
aegon

Świat 80-tych lat. Jest to zapach wnętrza Mercedesa W124, którym przyjechał wujek z RFN-u, pewnego letniego dnia
pod koniec lat 80-tych. Jest to zapach chromowanych klamek, skórzanej tapicerki, drewnianych wykończeń i solidnych
tworzyw deski rozdzielczej. Jest to zapach innego świata, który nagle stanął na moim podwórku i uruchomił proces, począwszy od receptorów węchowych skończywszy w mózgu. A mózg przez dziesięciolecia trzymał go w swej szufladzie podświadomości i kiedy po latach znów go poczuł, nastąpiła projekcja tamtych chwil. Tak to już jest, że gdy jesteś małym dzieciakiem zapach chłoniesz ze zdwojoną siłą i późniejsze skojarzenia są nierozerwalnie łączone z przeżytą sytuacją. Tak go zapamiętałem i chociaż tamten świat odszedł wraz z Mercedesem W124, to Number One trzyma się dzielnie. Głównie dzięki niebywałej i ponadczasowej konstrukcji, gdyż od pierwszego "spojrzenia mu w oczy" wiadomo, że pochodzi z czasów, gdy nie tylko dział marketingu stanowił, jaki produkt i w jakiej konfiguracji wypuścić na rynek.
W chwili obecnej praktycznie nieobecny w przestrzeni publicznej. Zdaje się, że ze względu na niemodny image. Wiem jednak, że są tacy, którzy mają w domach kapliczki, a w nich zamknięte w szklanych flakonach wonne wspomnienia, uwalniane co jakiś czas jak dżinn z butelki. Wśród tych wspomnień na pewno jest Number One...Śmiało więc, wyjdźcie z domowych zaciszy i wnieście trochę oldschoolowego przepychu i finezji do tego "smutnego jak p.... miasta", czas na "coming out"...;)
Podsumowując: Kwintesencja kwiatowej męskości lat 80-tych.I jakby powiedział Marek Niedźwiecki: "Number One bez zmian"... i to od 30 lat.

Piotrek007
Piotrek007

Nie wiem dlaczego, ale pierwsza aplikacja i idące za nią 30 min to dla mnie zapach moczu... Coś wydaje mi się, że tytoń,miód i mech są tak dziwnie połączone, że w rezultacie czuję coś na miarę cywetu!!
Kiedy dziwny i mało przyjemny dla mojego nosa początek znika, czuję sporo piżma, mchu, szczyptę cynamonu. ONE przez dość długi okres (4h) w ogóle się nie zmienia, później jednak dochodzi lekko kwaśna cytryna (niestety ta chemia z odświeżaczy :( ), drzewo sandałowe i spooooro miodu. Pod sam koniec czuję nuty drzewne z wyraźnym cedrem na czele.

No cóż, na pewno nie jest to moja bajka. Po chwili przyzwyczajam się do tego zapachu i nawet w pewien sposób jest on dla mnie przyjemny, jednak nigdy bym nie wyszedł na spotkanie mając go na sobie. Nie polecę go również starszym kolegom, gdyż na rynku jest znacznie więcej porządnych klasyków a ten zaliczam niestety do przeciętnych.

Trwałość spora, około 8h. Jeśli chodzi o projekcje to przez ok. 6h jest duża, potem powolutku się wycofuje.

EJo
EJo

Och, Number One to zapach przenoszący mnie w odległą przeszłość. Moja pierwsza WIELKA miłość nim pachniała. Żaden inny zapach męski nie wywołuje we mnie tak ogromnych emocji w poszukiwaniu straconego czasu... Poznam go na końcu świata - woń cudnego tytoniu i miodu oplecione świeżością cytryny i miękkością piżma, bardzo charakterystyczne, bardzo męskie, bardzo działające na wyobraźnię. Prawdę mówiąc są dla mnie jak wabik, na szczęście niewielu mężczyzn dzisiaj nim pachnie ; D

arturovittorio
arturovittorio

Wspaniała, bogata, wielowymiarowa kompozycja, niezwykle trudna do opisania. Najkrócej można by ją określić jako słodko-gorzką. Wiele bardzo zróżnicowanych składników zapewnia moc nieopisanych wrażeń. Akcenty zielone z kwiatowymi, korzenne z tytoniowymi, cytrusowe z miodowymi... Prawdziwy zawrót głowy! Z pewnością nie dla każdego, gdyż zapach to bardzo oryginalny, wymagający, ale przez to trudny. Jego męskość, zatrącająca właściwie o samczość, jest obezwładniająca. Na mojej skórze w zapachu pobrzmiewa delikatna nuta przypominająca pot – może to efekt połączenia tytoniu, kwiatów, miodu i cytrusów. Kupuję to bez zastrzeżeń, ponieważ lubię takie nietuzinkowe efekty. Bezsprzecznie jedno z arcydzieł sztuki perfumeryjnej lat 80. ubiegłego wieku, wg mnie jedyna propozycja Bossa godna uwagi. Na pewno warte polecenia, bo takich perfum już od dawna się nie produkuje. Dla niektórych będzie to bezdyskusyjnie Number One! Jeśli o mnie chodzi, na pewno bardzo wysoka lokata, mieszcząca się co najmniej w top 10. Dla poszukujących ryzykantów, eleganckich, choć nie sztywnych, i zawsze domytych.

Lincoln
Lincoln

No.1 przenosi mnie w lata 80-te, do ekskluzywnego gabinetu na szczycie biurowca, oświetlonego popołudniowym, letnim słońcem. Atmosfera pracy powoli ustaje, a pracujący w nim dżentelmen odpoczywa, rozmyślając i patrząc przed siebie na bezchmurne niebo, słuchając z płyty winylowej ZZ Top "Rough Boy".

Jeśli ktoś nie poznał tego klasyka, to powyższy opis powinien mu przybliżyć wyobrażenie na jego temat. ;)

Oczywiście jeden z najlepszych zapachów z tamtej ery. Flagowy przedstawiciel męskiej perfumerii spod znaku 80's, notabene nie posiadający typowo niedzisiejszych akcentów. Dystyngowany, nieco balsamiczny, elegancki i bardzo przyjazny. Negatywne opinie, mówiące o "woni dla emerytów" wydawane przez osobników gustujących w najnowszych wypustach HB świadczą o niestety przemijającej erze mężczyzn z krwi i kości.

pawelota
pawelota

Jedyny zapach od Hugo Boss, który nie trąci pretensjonalnie i nijako. Niedzisiejszy, lecz piękny z charakterem. Cudowne nuty zwierzęce (cywet)i potęga mocy. Bardzo podobny do Tenere Paco Rabanne i Kouros YSL. Możecie mówić, że pachnie dziadem. W jego przypadku to zaleta. W tym zapachu została zachowana cienka granica pomiędzy zapachem doskonałym, a tandetą przeładowaną nadmiarem składników. Większość odbiorców go znienawidzi za jego spocony, zwierzęcy charakter. Dla mnie bomba. Wiem ,że nie jest z tego świata. To i dobrze, bo współczesny świat perfum to tragedia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Number One, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Number One, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Number One marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Number One marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Chanel Antaeus Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Ralph Lauren Polo Givenchy Givenchy Gentleman Hermes Terre d'Hermes Bentley Bentley for Men Intense Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Aramis Aramis Chanel Egoiste Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Fahrenheit Montale Full Incense Gucci Envy for Men Adidas Adidas Active Bodies Loewe Loewe 7 Cerruti 1881 Men