Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Boss Intense Hugo Boss dla kobiet

Boss Intense Hugo Boss dla kobiet

Boss Intense Hugo Boss dla kobiet Filmy
Boss Intense Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Boss Intense Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Boss Intense Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia Boss Intense Hugo Boss dla kobiet Zdjęcia

Boss Intense marki Hugo Boss to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Boss Intense został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ursula Wandel. Nutami głowy są przyprawy i kwiat pomarańczy; nutami serca są wanilia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i paczula.

Przyprawy Kwiat pomarańczy

Wanilia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Intense by Hugo Boss.

C-Thru Black Diamond
Boss in Motion

Boss Intense Recenzje Perfum

paninatalia66
paninatalia66

Cudo :) Na pograniczu męskich perfum,ale perfumy męskie uwielbiam. W ciągu dnia ewoluują w coś bardziej kobiecego. Wspaniały każdej swej odsłonie.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Gdy posiadałam próbkę 2ml, to zapach wydawał mi się bardzo intrygujący i seksowny, wprost idealny na wieczorne wyjścia. Stał się on moim celem na gwiazdkę 2013... Teraz jestem szczęśliwą posiadaczką 50 ml, ale przestałam go postrzegać jako zapach na wieczór. Używam go z samego rana, ładnie otula i rzeczywiście czuć pomarańczę, która chyba mnie tak wodziła za nos. Koniec końców,z seksownego ogona nici. Szukam dalej. Ale lubię go bardzo.

amanda
amanda

Kiedyś nastawiłam się na te perfumy. Czytając opinie cieszyłam się na coś pociągającego, rozbudzającego zmysły ,nie tylko moje rzecz jasna.
No i spodobał mi się jedynie kolor butelki , ta czerwień była gorąca, pobudzająca wyobraznię.
Co do głównej bohaterki to miałam już mieszane uczucia.
Niby nie jest to nijaki zły zapach, jest lekko zadziorny, ale jak na mój gust obiera bardziej męski kierunek.
Nie mam w nim tego kobiecego seksapilu , mrugnięcia okiem, zakołysania biodrami..jest na to trochę za szorstki.
Owszem i trwałość dobra,ciągnie się uroczo, ale równie dobrze mógłby się ciągnąć za facetem.

mala9mi
mala9mi

Żaden tam z niego Intense.

Zasugerowałam się kolorem butelki i nazwą. Myslałam, że będzie ciepły, otulający, dobry na jesień, zimę. Nic z tych rzeczy. Intense jest chłodny, zdystansowany i dla mnie on wcale nie jest Intense.

Pierwsze skrzypce gra tutaj kwiat pomarańczy leciutko podrasowany różą i wanilią. Ale nie jest słodko i przytulnie. Jakiś dziwny chłód od tego zapachu bije.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Uuuuu la la !!!
Alez mnie scielo! Jedna aplikacja i wiedzialam ze Boss Intense bedzie moj!
Zacznijmy od tego ze nazwa zapachu jak i kolor butelki cudnie oddaja to, czym ten zapach jest.
Gesty, bogaty, seksowny, drapiezny, intensywny, mocny - jednym slowem eliksir dla kobiety pragnacej uwodzic!
Przyciaga uwage i lowi komplementy. Jest wlasciwie na granicy damskich i meskich zapachow, ale wylacznie jesli chodzi o jego moc.
Intense przez jakis czas przelezal w mojej garderobie zapomniany, poniewaz zwyklam go uzywac tylko zima.
Duzy blad, poniewaz zapach doskonale nadaje sie na chlodniejsze letnie dni i wieczory.
Wyraznie czuje w nim zapach przypraw korzennych i kwiat pomaranczy.
Intense bedzie doskonalym dodatkiem do eleganckiej bielizny na upojna noc, a takze na kolacje w ekskluzywnym lokalu.
Pachnac Intense nie przejdziesz niezauwaznona.
Jest to jednyny do tej pory zapach Hugo Boss'a, ktory znam i oceniam go bardzo wysoko.
Trwaly i pozostawiajacy subtelna smuzke woni uwalniana z kazdym naszym ruchem lub odgarnieciem wlosow.
Polecam!

Boss Intense by Hugo Boss 3.38 out of 5 based on 42 ratings and 5 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Intense marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Intense marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Chanel Allure eau de parfum Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Dolce Vita Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Midnight Poison Versace Crystal Noir Paco Rabanne Black XS for Her Calvin Klein Euphoria Viktor&Rolf Flowerbomb Yves Saint Laurent Elle Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Christian Dior Dune Kenzo Kenzo Amour Burberry Burberry Women Estée Lauder Sensuous Chanel Allure Sensuelle Guerlain Samsara Eau de Parfum Dolce&Gabbana The One Christian Dior Hypnotic Poison