Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Boss In Motion Blue Hugo Boss dla mężczyzn

Boss In Motion Blue Hugo Boss dla mężczyzn

Miałem: 1

Boss In Motion Blue Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss In Motion Blue Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss In Motion Blue marki Hugo Boss to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Boss In Motion Blue został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są mrożona cytryna, mięta, grejpfrut i jabłko; nutami serca są gałka muszkatołowa, jaśmin, szałwia i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i drzewo tekowe.

Mrożona cytryna Mięta Grejpfrut Jabłko

Gałka muszkatołowa Jaśmin Szałwia Kardamon

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss In Motion Blue by Hugo Boss.

Boss In Motion Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss In Motion Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss In Motion Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss In Motion Blue marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss In Motion Blue marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Pour Homme Gin Tonic Gin Tonic Man Shaik Chic Shaik No 70 Abercrombie & Fitch 41 Cologne O Boticario Zaad Christian Dior Dior Homme Sport Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Odori Iris Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Avon Avon Jet Homme Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco