Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Boss In Motion Black Hugo Boss dla mężczyzn

Boss In Motion Black Hugo Boss dla mężczyzn

Miałem: 3

Boss In Motion Black Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss In Motion Black Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss In Motion Black marki Hugo Boss to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Boss In Motion Black został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Perfumy zawierają takie składniki, jak kumkwat, bergamotka, grejpfrut, imbir, mirra i drzewo sandałowe.

Kumkwat Bergamotka Grejpfrut Imbir Mirra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss In Motion Black by Hugo Boss.

Boss In Motion Black Recenzje Perfum

Boss In Motion Black by Hugo Boss 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss In Motion Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss In Motion Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss In Motion Black marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss In Motion Black marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Estée Lauder Pleasures Intense for Men Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Luciano Soprani Just Free Calvin Klein CK IN2U POP for Him Bruno Banani Time to Play Men Carthusia Numero Uno Gap Washed Cotton No.784 Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Deborah Fisichella The American Line Army - Patton Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Liz Claiborne Lucky You