Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Boss In Motion Black Hugo Boss dla mężczyzn

Boss In Motion Black Hugo Boss dla mężczyzn

Miałem: 3

Boss In Motion Black Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss In Motion Black Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss In Motion Black marki Hugo Boss to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Boss In Motion Black został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Perfumy zawierają takie składniki, jak kumkwat, bergamotka, grejpfrut, imbir, mirra i drzewo sandałowe.

Kumkwat Bergamotka Grejpfrut Imbir Mirra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss In Motion Black by Hugo Boss.

Boss In Motion Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss In Motion Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss In Motion Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss In Motion Black marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss In Motion Black marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Emanuel Ungaro Apparition Homme Davidoff Silver Shadow Altitude Montblanc Homme Exceptionnel Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Crabtree & Evelyn Nomad Fragonard Les Naturelles: Lavande Joop! Joop! Thrill Man Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Mexx Mexx Black for Him Czech & Speake Cuba Eisenberg J'ose Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco