Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Boss Elements Aqua Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Elements Aqua Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Elements Aqua Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Elements Aqua Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss Elements Aqua marki Hugo Boss to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Boss Elements Aqua został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są ananas, lawenda i mięta; nutami serca są kolendra, pieprz, frezja i herbata; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wanilia i wetyweria.

Ananas Lawenda Mięta

Kolendra Pieprz Frezja Herbata

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Elements Aqua by Hugo Boss.

Boss Elements Aqua Recenzje Perfum

kriss3377
kriss3377

dzis kupilem 50 ml z ciekawosci poniewaz wiele dobrego o tym zapachu czytalem/wczesniej zapach byl mi nieznany/.moja opinia -mainstream I nie jest wart obecnych cen z ten zapach

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Elements Aqua, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Elements Aqua, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Elements Aqua marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Elements Aqua marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Eau Sauvage Cologne Chanel Pour Monsieur Michael Kors Michael for Men Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Christian Dior Eau Sauvage Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Moschino Uomo? Christian Dior Dior Homme Parfum Adidas Born Original for Him Carven Carven Vetiver Dolce&Gabbana D&G Masculine Giorgio Armani Armani Eau de Cèdre Yves Saint Laurent Kouros Christian Dior Dior Homme Intense Antonio Puig Quorum Guerlain Vetiver Givenchy Givenchy Gentleman Rochas Globe Michael Kors Michael Kors for Men