Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Boss Elements Aqua Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Elements Aqua Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Elements Aqua Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Elements Aqua Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss Elements Aqua marki Hugo Boss to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Boss Elements Aqua został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są ananas, lawenda i mięta; nutami serca są kolendra, pieprz, frezja i herbata; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wanilia i wetyweria.

Ananas Lawenda Mięta

Kolendra Pieprz Frezja Herbata

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Elements Aqua by Hugo Boss.

Boss Elements Aqua Recenzje Perfum

kriss3377
kriss3377

dzis kupilem 50 ml z ciekawosci poniewaz wiele dobrego o tym zapachu czytalem/wczesniej zapach byl mi nieznany/.moja opinia -mainstream I nie jest wart obecnych cen z ten zapach

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Elements Aqua, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Elements Aqua, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Elements Aqua marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Elements Aqua marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza 2007 Thierry Mugler Ice*Men DSQUARED² He Wood Alfred Dunhill X-Centric Tom Tailor Ocean for Men Etat Libre d`Orange Tom of Finland Jil Sander Jil Sander Man Absolute Tonino Lamborghini Forza Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Borsalino Cologne Intense Boadicea the Victorious Rejuvenating Florascent Aqua Colonia Du Soleil