Marki » F-H » « Grupy

Boss Element Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Element Hugo Boss dla mężczyzn

wodny
Boss Element Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Boss Element Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Element Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss Element marki Hugo Boss to perfumy dla mężczyzn. Boss Element został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytrusy i nuty wodne; nutami serca są imbir i kolendra; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Cytrusy Nuty wodne

Imbir Kolendra

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Element by Hugo Boss.

Just Play for Him

Boss Element Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Element, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Element, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Element marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Element marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Comme des Garcons Amazingreen Montale Chocolate Greedy Lubin Idole Giorgio Armani Armani Code Chanel Antaeus Christian Dior Dior Homme Burberry London for Men Gucci Gucci Pour Homme II Lubin Idole Eau de Parfum Christian Dior Dior Homme Intense Rochas Rochas Man Thierry Mugler A*Men Chanel Allure Homme Sport Yves Saint Laurent M7 Calvin Klein CK Free Hugo Boss Hugo Hugo Boss Boss Pure Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade