Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Boss Bottled Collector's Edition Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Bottled Collector's Edition Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Bottled Collector's Edition Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Collector's Edition Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Collector's Edition Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss Bottled Collector's Edition marki Hugo Boss to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Boss Bottled Collector's Edition został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są Śliwka, bergamotka, jabłko, mech i geranium; nutami serca są mahoń, goździk (roślina) i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, wetyweria, drzewo oliwne i wanilia.

Śliwka Bergamotka Jabłko Mech Geranium

Mahoń Goździk (roślina) Cynamon

Drzewo sandałowe Cedr Wetyweria Drzewo oliwne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Bottled Collector's Edition by Hugo Boss.

Boss Bottled Collector's Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Bottled Collector's Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Bottled Collector's Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Bottled Collector's Edition marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Bottled Collector's Edition marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Lancome Miracle Homme Cerruti 1881 Amber pour Homme Roberto Verino VV Man Davidoff Adventure Nikos Sculpture Blue Breeze Hermes Un Jardin Apres la Mousson Cadillac Cadillac Van Gils Strictly for Men O Boticario Quasar Fire Cuba Paris Cuba Blue Gianni Campagna Bespoke Nobile 1942 Patchouli Nobile