Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn

Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn

Mam: 77 Miałem: 105 Chcę: 17 Ukochany zapach: 2

cynamonowy
Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Filmy Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Filmy Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Filmy Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Filmy
Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia Boss Bottled Hugo Boss dla mężczyzn Zdjęcia

Boss Bottled marki Hugo Boss to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Boss Bottled został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są Śliwka, mech dębowy, jabłko, cytryna, bergamotka i geranium; nutami serca są mahoń, goździk (roślina) i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo oliwne, wanilia, wetyweria i cedr.

Śliwka Mech dębowy Jabłko Cytryna Bergamotka Geranium

Mahoń Goździk (roślina) Cynamon

Drzewo sandałowe Drzewo oliwne Wanilia Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boss Bottled by Hugo Boss.

Boss Bottled Intense
Powerful
Grey Line
Le Prince Galant
Mexx Black for Him

Boss Bottled Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Hmm… Mam problem z określeniem tego zapachu. Początkowo jest surowy, ale i słodki. Później wyczuwam w nim coś podobnego do Lacoste Style In Play – wydaje mi się, że to mogą być właśnie jabłka. Są skąpane w słodkim syropie waniliowym. Do końca czuć już tylko ten duet – jabłko i wanilia, które ładnie ze sobą współgrają. Zapach nie jest może wybitny, ale mnie (dziewczynie) nosi się go z przyjemnością. Mój chłopak również go polubił i traktuje jako pachnidło na co dzień. Zapach idealny na ciepłe dni. Wdzięczna kompozycja dla każdego.

Jacek Mroz
Jacek Mroz

Boss bootled to bardzo dobry, zmysłowy zapach. Trwałość kiedyś była bardzo dobra. Projekcja nigdy i to była moim zdaniem zaleta szarego.
Brutal Grand, Bold pachnący kostką do toalet , Bi es Brossi i inne nie mają takiej kapitalnej bazy. Drzewo jak prawdziwe. Sztuką jest przedstawić coś, co jest niesamowicie łatwe tak, by tego nie skomplikować. Nie przekroczyć granicy kiczu.

Katarzyna1804
Katarzyna1804

Kiedyś dostałam ich próbkę i od czasu do czasu wylewam trochę na firanki, które mam obok biurka :D. Zapach mi się podoba. Nie jest jakiś szałowy czy wyszukany, ale przyjemny i dość uniwersalny, zapewne takie miało być jego przeznaczenie i stąd popularność tych perfum.

ganczar666
ganczar666

Bardzo dobra trwałość i dobra siła rażenia :-)
Czuć mocno jabłuszko i wanilię.
Fajny zapach,warto mieć w kolekcji. Polecam

cirilla
cirilla

Prosta buteleczka, firma już kultowa - ceny w sephorach i douglasie wahają się w przedziale kilku stów... A same perfumy? Hmm... są słodkie, ciepłe rzekłabym. Bardzo wyraźnie czuć w nich jabłko, trochę cynamonu, ale nie takiego jak do szarlotki - tylko zwykłej przyprawy, jaką wąchamy z papierowej torebki. Ale dość "jadalne."

Potem jest cała gama cytrusów, bergamotki, trochę cedru i odrobinka mchu. Wyszedł z tego miks - słodko-cytrusowy, przyjemny. Trwałość ma bardzo dobrą: kilka godzin się trzyma, raczej blisko przy skórze.(kiedy już wywietrzeje).

Za taką cenę: są w porządku, Szary zapadł mi w pamięć. :)
Mi się podobają, taki przyjemny zapach, klasyczny prawie.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu popularności tego zapachu. Nijakiego zapachu. Darowanemu koniowi się w pysk nie zagląda, więc w sumie nie powinienem narzekać, jednak postanowiłem skrobnąć kilka wersów. Po pierwsze jest taki sobie- nic nadzwyczajnego- rzeczywiście jest jabłko w otwarciu i kwiaty (geranium) w nucie serca. Rzeczywiście bazę stanowią nuty drzewne. Coś charakterystycznego? Jakaś niespodzianka? Brak. Spokojny, stonowany, wyciszony wręcz zapach o bardzo umiarkowanej trwałości i projekcji. Każdy zna- to fakt. Moim typem nigdy nie był i nigdy nie będzie. Zużyję, czemu nie, ale bez entuzjazmu.

pknbgr
pknbgr

Szarego znają wszyscy. I przez to bardzo się zdewaluował. Namiętnie podrabiany, używany przez niemal wszystkie klasy społeczne stał się definicją zapachu dla mas. Nie mniej jest to bardzo dobre pachnidło. Jabłko, cynamon i wanilia układają się w rewelacyjny sposób. Zależnie od pogody (chyba) każda z tych nut potrafi zagrać donośniej i pokazać nieco inny charakter tej kompozycji. Jest do bólu prosty, ale daje ogromną przyjemność z noszenia. Do tego tytaniczna trwałość i projekcja i sukces murowany. Szary go osiągnął. Bo jest dobry. Bardzo dobry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hugo Boss Boss Bottled, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hugo Boss Boss Bottled, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boss Bottled marki Hugo Boss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boss Bottled marki Hugo Boss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Gucci Gucci Pour Homme II Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Fahrenheit Chanel Allure Homme Sport Giorgio Armani Armani Code Burberry London for Men Christian Dior Dior Homme Versace Versace Pour Homme Carolina Herrera 212 Men Chanel Egoiste Platinum Carolina Herrera 212 VIP Men Chanel Bleu de Chanel Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent L'Homme Kenzo Kenzo pour Homme Yves Saint Laurent M7 Paco Rabanne 1 Million Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Dolce&Gabbana D&G